...

e-Publikácia iCore & Abs pre Android

Elektronická publikácia iCore & Abs s video súbormi aj pre Android 

iCore & Abs je cvičebný program spracovaný do elektronickej publikácie, v ktorej sú okrem nových užitočných informácií zakomponované aj konkrétne video cvičenia, ktoré sa dajú prehrať v offline režime. Program iCore & Abs obsahuje výber 75 mimoriadne funkčných a netradičných cvičení s vlastnou hmotnosťou. Tieto cvičenia sú zamerané na rozvoj sily hlbokých svalov telesného jadra (brucha, chrbta, krížových a panvových svalov), ktoré tvoria základ funkčnej fyzickej zdatnosti. 

Cvičenia sú vhodné pre deti i vrcholových športovcov a sú rozdelené do 4 levelov podľa fyzickej náročnosti. Mnohí špičkoví športovci budú zaskočení neschopnosťou zvládať niektoré cvičenia, na ktoré nepotrebujete žiadne pomôcky len vlastné telo. Program je určený pre všetkých aktívnych ľudí, ktorým záleží na skutočne funkčnom výkone a nebaví ich laboratórne posilňovanie s činkami a na strojoch v posilňovni. Level A alebo B je vhodný dokonca aj pre ženy, ktoré majú podobné ambície vo funkčnom svalovom výkone. 

Na začiatku sme verili, že cvičebný program je neskutočne účinný a aj jemu osobne vďačím za svoju fyzickú silu a funkčné výkony. Teraz to však už vieme aj vďaka vám, ktorí nám neustále píšete, ako sa vám náš cvičebný program osvedčil a ako sa vďaka nej zlepšujete. 

 

 • Aký je rozdiel medzi iOS aplikáciou pre Apple, DVD programom a touto elektronickou publikáciou?

 • Ako používať elektronickú publikáciu na operačnom systéme Android?

 • Aké výhody vám cvičebný program iCore & Abs prináša a komu je určený?

 • Čo je to funkčná sila a čo považujeme za skutočnú fyzickú zdatnosť?

 • Ako môžete otestovať svoju aktuálnu fyzickú zdatnosť?

 • Aké ciele vám pomôže cvičebný program dosiahnuť?

 • A ktoré svalové skupiny vám pomôže cvičebné DVD vytrénovať na maximálny výkon?

Aký je rozdiel medzi iOS aplikáciou pre Apple, DVD programom a touto elektronickou publikáciou?

Potenciál nášho cvičebného programu môžete odteraz využiť na všetkých dostupných platformách pre smartphony a čítacie zariadenia: 

Rozdiel v týchto platformách je minimálny. Všetky obsahujú testové batérie a workouty vyskladané zo 75 unikátnych cvičení. Aplikacia pre iOS funguje viac ako osobný tréner, ktorý vám dávkuje vždy iné cvičenia (random - náhodný výber cvikov). DVD verzia obsahuje fixne spracované workouty a pre každý výkonnostný level (sú 4 úrovne) sú pripravené 2 dlhé a 2 krátke cvičenia (spolu 16 workoutov). Elektronické publikácie obsahujú mnoho zaujímavých textových informácií, ktoré sa v aplikácii ani DVD materiáloch nenachádzajú. Priamo do e-publikácie sú vložené aj video súbory (tie isté ako v DVD verzii), ktoré sa dajú prehliadať v offline režime na celú obrazovku čítacieho zariadenia (smartphone, čítačky). Na to, aby sa vám v operačnom systéme Android videá správne zobrazovali, je potrebné postupovať podľa nasledovných pokynov. 

Ako používať elektronickú publikáciu na operačnom systéme Android

Ak plánujete používať túto elektronickú publikáciu na "chytrom" telefóne alebo tablete s operačným systémom Android, musíte si nainštalovať aplikáciu, ktorá vám umožní prehrávať videá obsiahnuté v e-publikácii. Momentálne existuje len jediná aplikácia, v ktorej si videá z tejto e-publikácie dokážete plnohodnotne prehrať. Volá sa IDEAL Group Reader a je zadarmo. Preto Vás prosíme, aby ste si stiahli uvedenú aplikáciu a otvorili e-publikáciu priamo v nej. 

Krátky sumár výhod ktoré vám cvičebný program iCore & Abs prináša:

 • denná záťaž na maximálne 5 - 10 minút
 • obrovský nárast svalovej sily vďaka krátkemu efektívnemu cvičeniu
 • zameranie na rozvoj funkčnosti najmä kostrových svalov (kostra utiahne viac výkonu)
 • tuning svalov (až do 400% z vlastnej sily)
 • tuning mozgu (zvýšenie výkonu mozgových hemisfér)
 • mimoriadne zvýšenie koordinačných schopností

ePub iCore & Abs pre Android 

Cvičebný program iCore & Abs je určený predovšetkým mladým zdravým ľuďom vo veku od 12 do 35 rokov. Ak máte viac ako 35 rokov, aj vy si môžete vyskúšať mnohé cvičenia, ktoré budete považovať za bezpečné a primerané vášmu veku i kondícii. Treba podotknúť, že používanie cvičebného programu je na vlastné riziko a preto aj fyzicky zdatný jedinec musí k cvičeniam pristupovať svedomito a zodpovedne. Najväčšou výhodou cvičebného programu je, že všetky cvičenia môžete vykonávať na 2 metroch štvorcových a úplne bez pomôcok. Na cvičenie s programom iCore & Abs nepotrebujete vôbec nič, len pevnú vôľu a chuť neustále sa zlepšovať a pracovať na sebe. A kam až za hranice vašej dnešnej predstavivosti dokážete posunúť svoju aktuálnu fyzickú zdatnosť?

Pozrite si názornú ukážku silového výkonu, ktorý je nemožný iba pre tých, ktorým slovo disciplína a pevná vôľa nič nehovorí:

 

Nemusíte sa však obávať. Poznáme zákon postupného zvyšovania výkonnosti a preto je cvičebný program zostavená tak, že vám zaťaženie dávkuje postupne. Sľubujeme vám, že jedného dňa nastane vo vašej mysli počudovanie, čo všetko ste dokázali zvládnuť a kam ste sa až posunuli. Pomocou našej aplikácie si zacvičíte najviac netradičné cviky na svete, ktoré ste možno ani nikdy v živote nevideli. A aké ciele vám pomôžu tieto netradičné cviky z našej aplikácie dosahovať? 

Ciele, ktoré vám cvičebný program pomôže dosahovať:

 • zvyšovanie výkonu a mohutne spevňovanie svalov telesného jadra (29 svalov v 4 skupinách)
 • zvyšovanie sily a prehlbovanie základov vo fyzickej zdatnosti pre ďalší nárast výkonu
 • prevencia pred zraneniami pre mladých ľudí, starých ľudí i vrcholových športovcov
 • môže odstraňovať panvové a chrbtové disbalancie (od plochých nôh až po zakrivenia chrbtice)
 • za predpokladu správnej výživy môže výrazne ovplyvniť estetickú stránku brušnej steny (tzv. kocky na bruchu)
 • a môže zvýšiť fyzickú silu až o 400% nad počiatočnú úroveň (% sily sa vypočítava na hmotnosť cvičenca a jeho schopnosť pracovať s vlastnou hmotnosťou) 

Ak vás ponuka 400% nárastu silových schopností zaujala, tak cvičebný program iCore & Abs je rozhodne pre vás. Aby ste mali predstavu, aký silný je človek ktorý má 100% vlastných síl, pozrite si nasledovné cviky. Otestujte sa aj vy podľa cvikov z tohto videa a pokúste sa vydržať v každej polohe aspoň 3 sekundy:

  

Dokázali ste v niektorých polohách odolávať gravitačnej sile, ktorá vás ťahala k zemi? Dúfame že aspoň v niektorých áno, ale aj keby nie, nič sa nedeje. Cvičebný program iCore & Abs vám pomôže vybudovať nesmierne funkčnú svalovú hmotu a mali by ste preto vedieť, na ktoré svalové skupiny je aplikácia primárne zameraná. 

Ktoré svalové skupiny vám pomôže aplikácia vytrénovať na maximálny výkon

Aplikácia je zameraná na maximálny rozvoj sily svalov, ktoré sa nachádzajú okolo brušnej, chrbtovej, krížovej a panvovej časti tela. Konkrétne ide o tieto svaly: 

 1. Skupina brušná: priame brušné svaly (Rectus abdominis - RA) , vnútorné a vonkajšie šikmé svaly (Internal and External Obliques - IO + EO), hlboký priečny sval brušný (Transversus abdominis - TA)
 2. Skupina chrbtová: vzpriamovače chrbtice (Erector spinae - ES) , najširší sval chrbta (Latisimus dorsi - LD)
 3. Skupina krížová: štvoruhlý driekový sval (Quadratus lumborum - QL), dolný zadný pílovitý sval (Serratus posterior inferior - SPI)
 4. Skupina panvová: panvové svaly (Musculus Iliopsoas - MI), driekový sval (Musculus psoas), bedrový sval (Musculus iliacus)

Veríme, že cvičebný program iCore & Abs je jedinečný svojho druhu na celom svete. Aby ste ho spoznali bližšie stačí, ak si ho objednáte a neoľutujete. Dnes si svoj progres môžu konečne vychutnať aj skalní zástancovia OS Android. 

iCore & Abs cvičebný program od Vlado Zlatoš

 Technické detaily:

 • formát: ePub
 • veľkosť: 573 MB
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem