...

Aplikácia iCore & Abs

Aplikácia iCore & Abs pre iPhone a iPad

 

Veríme, že naša aplikácia je úplne iná, ako všetky ostatné ktoré ste kedy videli alebo vôbec uvidíte. Veríme, že náš cvičebný program je natoľko unikátny, že máte len dve možnosti na výber: buď ho budete milovať za jeho mimoriadnu účinnosť, alebo neznášať za jeho brutálnu náročnosť. Nič medzi tým neexistuje. Časom si ale zvyknete. Je to len o vašom postoji a ten určujú vaše ciele. Tie spolu ovplyvňujú to, čo sa s vami stane v budúcnosti. Chcete byť po celý život krémeš a ostať bez kondície? Potom aplikácie určite nie je pre vás. My však veríme, že rovnako ako my sa túžite stať lepšou verziou samého seba každým dňom a každou hodinou.
Veríme ale, že aplikácia je skutočne užitočná aj účinná. Pomocou našej aplikácie dokážete reálne posúvať svoju fyzickú zdatnosť až na úroveň, o ktorej sa vám doteraz ani nesnívalo. Pre nás fyzická zdatnosť znamená predovšetkým FUNKČNOSŤ. A čo pre vás?

 

 • Aké výhody vám aplikácia iCore & Abs prináša a komu je určená?

 • Ako vyzerá užívateľské rozhranie tejto aplikácie?

 • Čo je to funkčná sila a čo považujeme za skutočnú fyzickú zdatnosť?

 • Ako môžete otestovať svoju aktuálnu fyzickú zdatnosť?

 • Aké ciele vám pomôže aplikácia dosiahnuť?

 • A ktoré svalové skupiny ti pomôže aplikácia vytrénovať na maximálny výkon?


 

Krátky sumár výhod ktoré vám aplikácia iCore & Abs prináša:

 • denná záťaž na maximálne 5 - 10 minút
 • obrovský nárast svalovej sily vďaka krátkemu efektívnemu cvičeniu
 • zameranie na rozvoj funkčnosti najmä kostrových svalov (kostra utiahne viac výkonu)
 • tuning svalov (až do 400% z vlastnej sily)
 • tuning mozgu (zvýšenie výkonu mozgových hemisfér)
 • mimoriadne zvýšenie koordinačných schopností

iCore & Abs, slide 1 iCore & Abs, slide 2 iCore & Abs, slide 3 iCore & Abs, slide 4

Aplikácia iCore & Abs je určená predovšetkým mladým zdravým ľuďom vo veku od 12 do 35 rokov. Ak máte viac ako 35 rokov, aj vy si môžete vyskúšať mnohé cvičenia, ktoré budete považovať za bezpečné a primerané vášmu veku i kondícii. Treba podotknúť, že používanie aplikácie je na vlastné riziko a preto aj fyzicky zdatný jedinec musí k cvičeniam pristupovať svedomito a zodpovedne. Najväčšou výhodou aplikácie je, že všetky cvičenia môžete vykonávať na 2 metroch štvorcových a úplne bez pomôcok. Na cvičenie s aplikáciou iCore & Abs nepotrebujete vôbec nič, len pevnú vôľu, poznámku v kalendári (aby ste nezabudli) a chuť neustále sa zlepšovať a pracovať na sebe. A kam až za hranice vašej dnešnej predstavivosti dokážete posunúť svoju aktuálnu fyzickú zdatnosť?

Pozrite si názornú ukážku silového výkonu, ktorý je nemožný iba pre tých, ktorým slovo disciplína a pevná vôľa nič nehovorí:


Nemusíte sa však obávať. Poznáme zákon postupného zvyšovania výkonnosti a preto je aplikácia zostavená tak, že vám zaťaženie dávkuje postupne. Sľubujeme vám, že jedného dňa nastane vo vašej mysli počudovanie, čo všetko ste dokázali zvládnuť a kam ste sa až posunuli. Pomocou našej aplikácie si zacvičíte najviac netradičné cviky na svete, ktoré ste možno ani nikdy v živote nevideli. A aké ciele vám pomôžu tieto netradičné cviky z našej aplikácie dosahovať?

Ciele, ktoré vám aplikácia pomôže dosahovať:

 • zvyšovanie výkonu a mohutne spevňovanie svalov telesného jadra (29 svalov v 4 skupinách)
 • zvyšovanie sily a prehlbovanie základov vo fyzickej zdatnosti pre ďalší nárast výkonu
 • prevencia pred zraneniami pre mladých ľudí, starých ľudí i vrcholových športovcov
 • môže odstraňovať panvové a chrbtové disbalancie (od plochých nôh až po zakrivenia chrbtice)
 • za predpokladu správnej výživy môže výrazne ovplyvniť estetickú stránku brušnej steny (tzv. kocky na bruchu)
 • a môže zvýšiť fyzickú silu až o 400% nad počiatočnú úroveň (% sily sa vypočítava na hmotnosť cvičenca a jeho schopnosť pracovať s vlastnou hmotnosťou)

Ak vás ponuka 400% nárastu silových schopností zaujala, tak aplikácia iCore & Abs je rozhodne pre vás. Aby ste mali predstavu, aký silný je človek ktorý má 100% vlastných síl, pozrite si nasledovné cviky. Otestujte sa aj vy podľa cvikov z tohto videa a pokúste sa vydržať v každej polohe aspoň 3 sekundy:

Dokázali ste v niektorých polohách odolávať gravitačnej sile, ktorá vás ťahala k zemi? Dúfame že aspoň v niektorých áno, ale aj keby nie, nič sa nedeje. Aplikácia iCore & Abs vám pomôže vybudovať nesmierne funkčnú svalovú hmotu a mali by ste preto vedieť, na ktoré svalové skupiny je aplikácia primárne zameraná.

Ktoré svalové skupiny vám pomôže aplikácia vytrénovať na maximálny výkon


Aplikácia je zameraná na maximálny rozvoj sily svalov, ktoré sa nachádzajú okolo brušnej, chrbtovej, krížovej a panvovej časti tela. Konkrétne ide o tieto svaly:

 1. Skupina brušná: priame brušné svaly (Rectus abdominis - RA) , vnútorné a vonkajšie šikmé svaly (Internal and External Obliques - IO + EO), hlboký priečny sval brušný (Transversus abdominis - TA)
 2. Skupina chrbtová: vzpriamovače chrbtice (Erector spinae - ES) , najširší sval chrbta (Latisimus dorsi - LD)
 3. Skupina krížová: štvoruhlý driekový sval (Quadratus lumborum - QL), dolný zadný pílovitý sval (Serratus posterior inferior - SPI)
 4. Skupina panvová: panvové svaly (Musculus Iliopsoas - MI), driekový sval (Musculus psoas), bedrový sval (Musculus iliacus)

iCore & Abs promo banner

Veríme, že aplikácia iCore & Abs je jedinečná svojho druhu na celom svete. Aby ste ju spoznali bližšie stačí, ak navštívite App Store a vašu investíciu nikdy neoľutujete. Napokon výška tejto investície je tak malá, že si za ňu v niektorom podniku nekúpite ani cappuchino s novinami.

Už dostupná v App Store

Technické informácie:

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem