...

Obchodné podmienky

1. Doprava produktov
2. Reklamácia a vrátenie peňazí
3. Platobné podmienky 
4. Ochrana osobných údajov
5. Upozornenia
6. Komunikačné línie


1. Doprava produktov

Elektronické produkty (MP3, PDF, e-Book, audio, video, iné) vám sprístupníme v príslušnej webovej sekcii "na stiahnutie". Elektronické doručenie je bezplatné. Produkt Vám sprístupníme hneď potom, ako ste sme prijali Vašu platbu na náš účet v Tatra Banke.

Fyzické produkty (knihy, iné) vám doručíme Slovenskou Poštou na poštovú adresu, ktorú ste zadávali do objednávky a následne si záväzne objednali. Cena za poslanie produktu poštou sa líši podľa hmotnosti balíka (viď nákupný proces suma) a tiež krajiny, ktorú zadávate. Produkt Vám pošleme poštou v nasledovný pracovný deň hneď potom, ako ste sme prijali Vašu platbu na náš účet v Tatra Banke.

2. Reklamácia a vrátenie peňazí

Nikde na svete vám nevrátia peniaze za sprístupnené elektronické produkty. U nás áno. Ponúkame vám 60 dní záruku na elektronické produkty zakúpené v našom internetovom obchode. Ak jednoducho nebudete s kvalitou našich produktov spokojný, bez slova Vám vrátime peniaze. Bodka.

Do emailovej komunikácie nám napíšte číslo objednávky a číslo účtu na ktorý máme poslať späť peniaze. Podmienkou vrátenia peňazí je však uvedenie dôvodu, prečo ste s produktom nespokojný. Keďže produkty tvoríme preto, aby sme zlepšovali kvalitu života druhých ľudí, poskytnutá spätná väzba je pre nás nesmierne cenná.

 

2.1 REKLAMÁCIE A OBCHODNÉ PODMIENKY v rámci VIP členstva:

Za mesačné VIP členstvo peniaze nevraciame. Po prečerpaní mesačného členstva sa vzťah uzavrie a môže sa otvoriť až po zaplatení ďalšieho poplatku za členstvo. Peniaze vám však vrátime v prípade, že prestanete byť spokojný s celoročným predplatným VIP členstva. V takomto prípade dostanete späť alikvotnú čiastku zníženú o objem času služby, ktorú ste v roku už odčerpali. My však veríme, že VIP služba vám prinesie do života viac hodnoty a užitočných podnetov ako sumu, ktorú za ňu zaplatíte. Veríme, že podnety z tejto služby vám pomôžu posunúť sa vpred a stať sa tak lepšou verziou samého seba. 

Reklamácia fyzických produktov (DVD, knihy, iné) je možná do 60 dní v prípade, že nám zakúpený produkt pošlete spolu s faktúrou v pôvodnom stave na nasledovnú adresu:

Vlado Zlatoš
Párovská 9
94901 Nitra

3. Platobné podmienky

Vybrané produkty a služby môžete zaplatiť:

A) prevodom na účet cez internet banking z akejkoľvek banky (prevod trvá 2-3 pracovné dni)
B) vkladom na účet priamo v Tatra banke na náš účet
C) pomocou platobnej karty cez platobný nástroj Card Pay (Visa, Electron, MasterCard, Maestro)

Pri platbách používajte konštantný a variabilný symbol podľa predfaktúr z objednávky. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Pri nakupovaní v našom internetovom obchode akceptujete to, že predfaktúry a faktúry sú vám doručované elektronickou formou, čiže nemusia (ale môžu) byť doručené v tlačenej podobe.

4. Ochrana osobných údajov

Vaše súkromie je zaručené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o vás žiadnej tretej strane. Bodka. V rámci ochrany osobných údajov postupujeme v súlade so zákonom 428/2002 v znení neskorších predpisov. Registráciou na tejto web stránke súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov podľa tohto zákona. V prípade potreby však môžete kedykoľvek požiadať o úplne a trvalé odmazanie všetkých vašich údajov z nášho systému. Pre viac informácií o ochrane súkromia si naštudujte nasledovnú stránku TU. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Pri používaní nášho webu súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.

V rámci nákupu v našich internetových obchodoch platí:

Zákazník odoslaním objednávky súhlasí so zhromažďovaním a používaním informácií o sebe a uskutočňovaných nákupoch. Predávajúci sa zaväzuje, že neposkytne žiadne osobné údaje spotrebiteľa a ani žiadne ďalšie informácie o spotrebiteľovi tretej strane. Výnimkou sú osobné údaje spotrebiteľa nutné na doručenie tovaru, poskytnuté prepravcovi."

5. Upozornenia o poskytovaných informáciách

Všetky poskytované informácie slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Autori neručia za žiadne škody vzniknuté nedbalým a povrchným interpretovaním poskytovaných informácií. Za svoje zdravie i chorobu si každý zodpovedný sám na 100% a to dokonca aj v prípade, že si u nás objednávate služby ako konzultácia či tvorba jedálneho lístka na mieru. Ako návštevník webu preto akceptujete, že za používanie týchto informácií preberáte plnú osobnú zodpovednosť a činíte tak na vlastné riziko. 

6. Komunikačné línie

Písomná forma:

vlado [zavináč] vladozlatos.com Telefonická forma:

PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD. - 0904 140 305Poštová forma:

ACTION&HEALTH,s.r.o.
Párovská 9, 949 01 Nitra, 
Slovakia

Firemné údaje:

ACTION&HEALTH,s.r.o. (predaj Bioeshop.sk produktov)
PaedDr. Vladimír Zlatoš, PhD. 
Párovská 9,
949 01 Nitra
Slovakia

IČO: 44 105 258
DIČ: 202 260 6652
IČ DPH: SK202 260 6652
Sme platcovia DPH
Zapísaná v OR Okresného súdu Nitra, vo vložke číslo: 22199/N, oddiel Sro

 

ZLATOŠ FAMILY COMPANY, s.r.o. (predaj produktov v produkty.vladozlatos.com)
PaedDr. Vladimír Zlatoš, PhD.
Párovská 9
949 01 Nitra
Slovakia

IČO: 47653604
DIČ: 2024028413
Nie sme platcovia DPH
Zapísaná v OR Okresného súdu Nitra, vo vložke číslo: 36776/N, oddiel Sro

 

ZLATOŠ FAMILY UNIVERZITA, s.r.o. (predaj produktov v produkty.vladozlatos.com)
PaedDr. Vladimír Zlatoš, PhD.
Párovská 9
949 01 Nitra
Slovakia

IČO: 48032549
Nie sme platcovia DPH

Zapísaná v OR Okresného súdu Nitra, vo vložke číslo: 38368/N, oddiel Sro

 

 

 

logo action&health,s.r.o.

Zlatoš Family logo 

Rýchlokurz LOWCARB & MOVEMENT LIFESTYLE

Ako sa čo najrýchlejšie zorientovať v životnom štýle ktorý reprezentujeme? Ktoré praktické informácie v “kocke” môžete ihneď aplikovať do svojho života ešte dnes? Pripravili sme pre vás rýchlokurz, v ktorom získate za 1% času minimálne 50% najdôležitejších praktických poznatkov. 

Viac informácií

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem