...

Cvičebné DVD iCore & Abs

Cvičebný program iCore & Abs na DVD 

 

Cvičebný program iCore & Abs obsahuje výber 75 mimoriadne funkčných a netradičných cvičení s vlastnou hmotnosťou, ktorý je dostupný aj ako aplikácia pre iPhone a iPad. Cvičenia sú rozdelené do 4 levelov od najľahšieho až po extrémne ťažký. Tieto cvičenia sú zamerané na rozvoj sily hlbokých svalov telesného jadra (brucha, chrbta, krížových a panvových svalov), ktoré tvoria základ fyzickej zdatnosti. Cvičenia sú vhodné pre všetkých aktívnych ľudí, ktorým záleží na skutočne funkčnom výkone a nebaví ich sterilné posilňovanie s činkami a na strojoch v posilňovni. 


Tento efektívny cvičebný program, môžete získať v troch formátoch:

 • ako DVD v našom obchode (kúpite TU kliknutím na "objednať")
 • ako ePub, ktorý funguje aj na Android zariadeniach (kliknite SEM)
 • alebo ako aplikáciu v iTunes pre iOS zariadenia (kliknite SEM)

 

Na začiatku sme verili, že cvičebný program je neskutočne účinný a aj jemu vďačím za svoju fyzickú silu a funkčné výkony. Teraz to však už vieme aj vďaka vám, ktorí nám neustále píšete ako sa vám aplikácia pre iPhone a iPad osvedčila a ako sa vďaka nej zlepšujete. 

 

 • Aké výhody vám program iCore & Abs prináša a komu je určený?

 • Čo je to funkčná sila a čo považujeme za skutočnú fyzickú zdatnosť?

 • Ako môžete otestovať svoju aktuálnu fyzickú zdatnosť?

 • Aké ciele vám pomôže cvičebný program dosiahnuť?

 • A ktoré svalové skupiny vám pomôže cvičebné DVD vytrénovať na maximálny výkon?

Krátky sumár výhod ktoré vám cvičebný program iCore & Abs prináša:

 • denná záťaž na maximálne 5 - 10 minút
 • obrovský nárast svalovej sily vďaka krátkemu efektívnemu cvičeniu
 • zameranie na rozvoj funkčnosti najmä kostrových svalov (kostra utiahne viac výkonu)
 • tuning svalov (až do 400% z vlastnej sily)
 • tuning mozgu (zvýšenie výkonu mozgových hemisfér)
 • mimoriadne zvýšenie koordinačných schopností

DVD iCore & Abs 3D coverCvičebný program iCore & Abs je určený predovšetkým mladým zdravým ľuďom vo veku od 12 do 35 rokov. Ak máte viac ako 35 rokov, aj vy si môžete vyskúšať mnohé cvičenia, ktoré budete považovať za bezpečné a primerané vášmu veku i kondícii. Treba podotknúť, že používanie cvičebného programu je na vlastné riziko a preto aj fyzicky zdatný jedinec musí k cvičeniam pristupovať svedomito a zodpovedne. Najväčšou výhodou cvičebného programu je, že všetky cvičenia môžete vykonávať na 2 metroch štvorcových a úplne bez pomôcok. Na cvičenie s programom iCore & Abs nepotrebujete vôbec nič, len pevnú vôľu a chuť neustále sa zlepšovať a pracovať na sebe. A kam až za hranice vašej dnešnej predstavivosti dokážete posunúť svoju aktuálnu fyzickú zdatnosť?

Pozrite si názornú ukážku silového výkonu, ktorý je nemožný iba pre tých, ktorým slovo disciplína a pevná vôľa nič nehovorí:

 

Nemusíte sa však obávať. Poznáme zákon postupného zvyšovania výkonnosti a preto je cvičebný program zostavená tak, že vám zaťaženie dávkuje postupne. Sľubujeme vám, že jedného dňa nastane vo vašej mysli počudovanie, čo všetko ste dokázali zvládnuť a kam ste sa až posunuli. Pomocou našej aplikácie si zacvičíte najviac netradičné cviky na svete, ktoré ste možno ani nikdy v živote nevideli. A aké ciele vám pomôžu tieto netradičné cviky z našej aplikácie dosahovať? 

Ciele, ktoré vám cvičebný program pomôže dosahovať:

 • zvyšovanie výkonu a mohutne spevňovanie svalov telesného jadra (29 svalov v 4 skupinách)
 • zvyšovanie sily a prehlbovanie základov vo fyzickej zdatnosti pre ďalší nárast výkonu
 • prevencia pred zraneniami pre mladých ľudí, starých ľudí i vrcholových športovcov
 • môže odstraňovať panvové a chrbtové disbalancie (od plochých nôh až po zakrivenia chrbtice)
 • za predpokladu správnej výživy môže výrazne ovplyvniť estetickú stránku brušnej steny (tzv. kocky na bruchu)
 • a môže zvýšiť fyzickú silu až o 400% nad počiatočnú úroveň (% sily sa vypočítava na hmotnosť cvičenca a jeho schopnosť pracovať s vlastnou hmotnosťou)

Ak vás ponuka 400% nárastu silových schopností zaujala, tak cvičebný program iCore & Abs je rozhodne pre vás. Aby ste mali predstavu, aký silný je človek ktorý má 100% vlastných síl, pozrite si nasledovné cviky. Otestujte sa aj vy podľa cvikov z tohto videa a pokúste sa vydržať v každej polohe aspoň 3 sekundy:

 

Dokázali ste v niektorých polohách odolávať gravitačnej sile, ktorá vás ťahala k zemi? Dúfame že aspoň v niektorých áno, ale aj keby nie, nič sa nedeje. Cvičebný program iCore & Abs vám pomôže vybudovať nesmierne funkčnú svalovú hmotu a mali by ste preto vedieť, na ktoré svalové skupiny je aplikácia primárne zameraná. 

DVD iCore & Abs cover

Ktoré svalové skupiny vám pomôže aplikácia vytrénovať na maximálny výkon

Aplikácia je zameraná na maximálny rozvoj sily svalov, ktoré sa nachádzajú okolo brušnej, chrbtovej, krížovej a panvovej časti tela. Konkrétne ide o tieto svaly: 

 1. Skupina brušná: priame brušné svaly (Rectus abdominis - RA) , vnútorné a vonkajšie šikmé svaly (Internal and External Obliques - IO + EO), hlboký priečny sval brušný (Transversus abdominis - TA)
 2. Skupina chrbtová: vzpriamovače chrbtice (Erector spinae - ES) , najširší sval chrbta (Latisimus dorsi - LD)
 3. Skupina krížová: štvoruhlý driekový sval (Quadratus lumborum - QL), dolný zadný pílovitý sval (Serratus posterior inferior - SPI)
 4. Skupina panvová: panvové svaly (Musculus Iliopsoas - MI), driekový sval (Musculus psoas), bedrový sval (Musculus iliacus)

Veríme, že cvičebný program iCore & Abs je jedinečný svojho druhu na celom svete. Aby ste ho spoznali bližšie stačí, ak si ho objednáte a neoľutujete. Cena za toto DVD je podstatne vyššia ako u aplikácii na iPhone či iPad. V cene sú zahrnuté náklady, ktoré nám vznikajú pri maloobchodnom nákupe a potlači DVD obalov, CD nosičov a samozrejme - malým Slovenským trhom, ktorý je oproti Apple Store maličkým odvarom. Veríme však, že tí z vás, ktorí si vážia našu prácu, obsah tohto DVD ocenia i napriek jeho vyššej cene. 

iCore & Abs cvičebný program od Vlado Zlatoš

Technické informácie:

marsok
Pridané: 18.10.2017, 12:01
Hodnotenie produktu:
Opäť hodnotím toto DVD kladne . Naozaj sú tam desiatky super rôznych funkčných cvikov vlastným telom , ktoré môžte cvičiť aj doma bez činiek. Je vidieť že tento chlapík je naozaj profík v tom čo robí.
Maroš
miroslavlorinc
Pridané: 14.03.2016, 18:05
Hodnotenie produktu:
Dakujem
Matej.Scigulins
Pridané: 04.01.2016, 09:58
Hodnotenie produktu:
Tak ja som v podstate vedel čo očakávať od tohto DVD lebo som mal aplikáciu na iPhone keď vyšla, no iba free verziu. Plánoval som si kúpiť DVD už dlhšie a neľutujem túto kúpu. Cviky sú učinné a vždy sa je kde posúvať. Nezaberú veľa času, takže super. Osobne by som privítal viac strečingu na úvod a záver (dá sa dohľadať na nete ale bolo by to pohodlnejšie).
Vlado
Pridané: 07.01.2016, 21:52
Re: Hodnotenie produktu
Dakujeme za hodnotenie aj postrehy Matej. Strecing, hlavne ten pasivny nie je uz taky zaujimavy, ako kedysi. Kto chce mat vacsi rozsah musi v danom rozsahu vykonavat svalovu pracu aktivne (nie sval pasivne natahovat), no ak ide o strecing ako relax a mozno aj regeneracia PO treningu, tak OK, ale na zvysovanie rozsahu je potrebne pouzit ine efektivnejsie metody, na ktore by v aplikacii nebol priestor (najma PNF alebo Loaded Progressive Stretching). Drzim palce pri dalsom napredovani...
Benjamín Szabó
Pridané: 22.10.2015, 17:27
Hodnotenie produktu:
Jedna z najlepších investícií akú som mohol vložiť do budovania silnejšieho a funkčnejšieho tela. Nemám moc čo vytknúť. Aj keď DVD mám už cca pol roka, cvičil som len LEVEL A, a len nedávno som prešiel na LEVEL B (aj keď som to mohol spraviť už skôr, ale radšej poriadne pracovať na základoch, ako sa ponáhľať, a navyše, mal som niekedy výpadky, veď za posledné 3 a pol mesiaca som odcvičil asi len 55 workoutov). Ak by som mal povedať cviky, ktoré mi robia problém, z Workoutu A ale cvik je z Levelu B, sú to: Aztecké kliky ľahké a Hop Hop. Nemám ešte moc odcvičené z Workoutov B, a tak isto ešte dlhá cesta je kým sa dostanem k "C" a "D", takže môžem hodnotiť zatiaľ len potiaľ, ale osobne som veľmi spokojný. A navyše časom si človek môže z rôznych cvikov spraviť aj vlastný Workout, ale to možno keď bude makať už LEVEL D. Takže, moje hodnotenie je že produkt spĺňa svoj účel na 100 %. Dakujem
Vlado
Pridané: 26.10.2015, 23:19
Re: Hodnotenie produktu
Aj my velmi pekne dakujeme za pochvali Benjamin, nech sa ti dari napredovat aj nadalej.
Joky
Pridané: 19.01.2016, 11:05
Otázka k produktu
Dobrý deň.
Ako často môžem cvičiť svaly telesného jadra?Môžem sa pri týchto cvikoch pretrénovať?
Vlado
Pridané: 21.01.2016, 23:23
Re: Otázka k produktu
Skor ako telesne jadro si pretrenujete ine casti tela (paze, ramena, chrbat, nohy), ktore zabezpecuju prenos sily od telesneho jadra do pohybu / alebo statickej polohy. Ale pretrenovat sa je relativne lahke, zregenerovat a trenovat inteligentne, to si uz vyzaduje urcity subor poznatkov, ktore ciastocne rozoberat aj v nasom bezplatnom blogu:

https://www.vladozlatos.com/blog.html
Filip Satina
Pridané: 10.11.2015, 09:44
Otázka k produktu
Ahoj Vlado. Ako by si odporúčal kombinovať cviky/varianty z jednotlivých levelov? V každom levely sa nachádzajú 4 videá. Dve krátke a dve dlhé varianty. Preto sa ťa chcem spýtať že ako by bolo najvhodnejšie ich cvičiť a ako často? Napr.: Level A - po: krátky #1, st: dlhý #1, pia: krátky #2, ne: dlhý #2... Alebo to je individuálne? Ďakujem za odpoveď.
Vlado
Pridané: 10.11.2015, 10:11
Re: Otázka k produktu
Ahoj, zalezi aj od toho, ake dalsie treningy cez tyzden absolvujes. Domnievam sa, ze lepsie by bolo sa rozhodovat spatne. Cize vies aky iny objem treningov mas za tyzden, potom tieto cviky vnimas ako doplnkove (alebo na zaciatok treningu) a ich objem aj intenzitu (cize dlzku aj level) si urcis podla sil, ktorymi aktualne disponujes. Tento odhad uz musis zvladnut sam. Cize ak sa citis slaby a nezregenerovany, tak si daj najlahsi a najkratsi workout. Ak si plny sily, tak vyberaj co najtazsie cvicenia (+dlhy workout). Cvic vsak aj vtedy, ked nevladzes, aj ked to odflaknes. Kumulativny efekt tychto cvickov sa odrazi na extremnej relativnej sile, ktora bude na tvoju hmotnost o 20-30% vyssia, ako by niekto ocakaval (cize 70kg muz bude mat silu ako cca 100 kilovy)... drzim palce pri napredovani
benjaminszabo
Pridané: 22.10.2015, 17:58
Otázka k produktu
Na akom povrchu cvičíte v Skill Labe? Ako je lepšie cvičiť cviky z Icore Abs? Na koberci, na karimatke, na deke? Je rozdiel keď je povrch mäkší alebo tvrdší? Napr. na zápästia to môže mať inú záťaž? Nič iné ma nenapadá zatiaľ, ďakujem
Vlado
Pridané: 26.10.2015, 09:39
Re: Otázka k produktu
V Skill LABoch mame tatami, su to od Katsudo firmy a su dost kvalitne, pre celu telocvicnu (cca 12x12m) stali okolo 3500 eur. Maju hrubku cca 5 cm. Telocvicna funguje cez 3 roky a stale su v pohode aj napriek tomu, ze denne po nej poskace cca 300 ludi dost intenzivnou formou pohybu. Trenujeme vsak na boso, nie v teniskach.

Ak ide o cviky na iCore & Abs, tak odporucam ich cvicit najprv na koberci (najma tie, pri ktorych sa rata s tvrdsim dopadanim nejakych casti tela - napr. Wall-e vpred / vzad a pod., alebo potrebujes aby sa ti to nesmykalo - napr. mostik). Treba s tym experimentovat a improvizovat, mozno zistis ze niektore cviky budu lahsie zrealizovatelne na parketach (aj bezbolestne). Ak je povrch makky, je to lepsia zataz na propriorecepciu (rovnovahu) a pracujes viac na sile, pretoze urobis mensi pocet opakovani. Ak je povrch tvrdy, mas v pohybe vacsiu kontrolu, co je v zaciatkoch velmi dolezite. Ak ide o zapastia, tie si zvyknu, hoci netvrdim ze to bude hned bezbolestne. Tie male zapastne kosticky si dost dlho zvykaju kym sa adaptuju na tento typ zataze a prestanu robit komplikacie / bolesti. Kedze prenos sily v mnohych pohyboch sa realizuje cez zapastie, tak zlepsujes aj silu predlaktia, co povazujem taktiez za velmi dolezity faktor....

Videl som tvoje video na FB a gratulujem k tvojmu progresu a drzime palce v dalsom napredovani...
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem