...

VIP EXTRA BALÍK

VIP EXTRA BALÍK pre výber dokumentov podľa vašich predstáv

Túto službu sme vytvorili na podnet našich študentov (čitateľov). Jedná sa o špeciálnu službu, v ktorej si môžete naraz zakúpiť akúkoľvek databázu, jej kategóriu alebo vybrané knihy podľa vašich predstáv. V klasickej VIP službe (link) máte prístup k týmto databázam: 

 

  1. k databáze nami vybratých najvýživnejších potravín, aké sa na našom trhu dajú kúpiť (viac info TU),
  2. k databáze recenzií našich najlepších kníh (slovenských i zahraničných), ktoré sme doteraz prečítali (viac info TU),
  3. k databáze životne dôležitých otázok (z rôznych osobných i pracovných oblastí), ktoré sú dostatočne provokujúce na to, aby vášho ducha motivovali stať sa lepšou verziou samého seba (viac info TU).

 

Zoznam dokumentov, ktoré v našich databázach nájdete, vyzerá nasledovne:

Aktuálny počet dokumentov v jednotlivých databázach

Bežne dostupné potraviny (supermarkety, bežné obchody)
15 dokumentov
Potraviny dostupné na tržniciach, v stánkoch a BIO obchodoch
27 dokumentov
Špeciálne potraviny, pochutiny a suplementy (slabšia dostupnosť)
12 dokumentov
Zaujímavé potraviny blízke zahraničie (Česko, Rakúsko, Maďarsko)
2 dokumentov
1. Otázky SEBAOBJAVOVANIE
9 dokumentov
2. Otázky EMÓCIE a MYSEĽ
6 dokumentov
3. Otázky VZŤAHY
7 dokumentov
4. Otázky ČAS
6 dokumentov
5. Otázky POSLANIE
14 dokumentov
6. Otázky PENIAZE
16 dokumentov

Na rozdiel od klasického VIP mesačného VIP členstva, v tomto VIP EXTRA BALÍKU nemusíte čakať, kým vám jednotlivé dokumenty prídu raz za týždeň do VIP sekcie na stiahnutie. V tejto službe si vyberiete čo chcete, za koľko finančných prostriedkov chcete a po zaplatení získavate okamžitý prístup k vami vybraným dokumentom v sekcii VIP na stiahnutie. 

Nevýhodou tohto VIP extra balíka je, že vám v ňom neposkytujeme výhody VIP členstva (10 alebo 12% zľava na bioeshop.sk produkty počas trvania členstva alebo prístup k databáze bonusov).  

Pokiaľ o tento VIP EXTRA BALÍK máte záujem, pokračujte ďalej v záložke "viac informácií" (hore), pre voľbu požadovaných dokumentov. 

 

VIP EXTRA BALÍK voľba dokumentov

Pred tým, ako sa rozhodnete pre kúpu vybraných dokumentov, kategórií či celých databáz, venujte prosím pozornosť podrobným informáciám o jednotlivých databázach:

  1. databáza nami vybratých najvýživnejších potravín, aké sa na našom trhu dajú kúpiť (viac info TU),
  2. databáza recenzií našich najlepších kníh (slovenských i zahraničných), ktoré sme doteraz prečítali (viac info TU),
  3. databáza životne dôležitých otázok (z rôznych osobných i pracovných oblastí), ktoré sú dostatočne provokujúce na to, aby vášho ducha motivovali stať sa lepšou verziou samého seba (viac info TU).

 

V prípade, že sa vám nami vytvorené databázy a ich obsah páči, z nasledovného formuláru si môžete sami navoliť VIP EXTRA BALÍK presne podľa vašich prianí. Úplne dole sa vám zároveň zobrazuje aj suma, ktorú zaplatíte za vami navolený počet dokumentov. 

Zostavte si balíček VIP produktov

Pre vytvorenie objednávky musíte byť prihlásený.

 

Viac informácií o klasickom VIP členstve, jeho databázach a výhodách ktoré vám v ňom ponúkame nájdete TU.

 My pevne veríme, že vám naša VIP služba pomôže zlepšiť kvalitu vášho života, prijať nové výzvy a dosahovať vyššie ciele. Ale bez ohľadu na to, aké ciele dosiahnete, je tu ešte niečo dôležitejšie. Omnoho dôležitejšie bude to, akou vyzretou, kvalitnou a trvalo skvelou osobnosťou sa na tejto ceste za svojimi cieľmi stanete (povahové a charakterové vlastnosti). Preto vám želáme úspešný “boj” na ceste za lepšou verziou samého seba.

REKLAMÁCIE A OBCHODNÉ PODMIENKY

Za mesačné VIP členstvo alebo VIP EXTRA BALÍK peniaze nevraciame. Po prečerpaní mesačného členstva sa vzťah uzavrie a môže sa otvoriť až po zaplatení ďalšieho mesačného poplatku (členstva). Peniaze vám však vrátime v prípade, že prestanete byť spokojný s celoročným predplatným VIP členstva (dostupné čoskoro). V takomto prípade dostanete späť alikvotnú čiastku zníženú o objem času služby, ktorú ste v roku už odčerpali. My však veríme, že VIP služba vám prinesie do života viac hodnoty a užitočných podnetov ako sumu, ktorú za ňu zaplatíte. Veríme, že podnety z tejto služby vám pomôžu posunúť sa vpred a stať sa tak lepšou verziou samého seba.

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem