...

Ročné členstvo VIP

VIP ročné členstvo v Zlatoš Family klube

Staňte sa súčasťou nášho kmeňa prostredníctvom VIP členstva. V tejto unikátnej službe vám ponúkame prístup k našim špeciálnym databázam, ktoré vám pomôžu stať sa lepšou verziou samého seba rýchlejšie, ako kedykoľvek pred tým. VIP členstvo si môžete predplatiť na mesačnej alebo aj ročnej báze a získavate v nej prístup:

 1. databáze nami vybratých najvýživnejších potravín, aké sa na našom trhu dajú kúpiť (viac info TU),
 2. databáze recenzií našich najlepších kníh (slovenských i zahraničných), ktoré sme doteraz prečítali (viac info TU),
 3. databáze životne dôležitých otázok (z rôznych osobných i pracovných oblastí), ktoré sú dostatočne provokujúce na to, aby vášho ducha motivovali stať sa lepšou verziou samého seba (viac info TU).

Za ročný poplatok získate prístup k 52 recenziám kníh, 52 potravinám a 52 životne dôležitým otázkam (všetky v PDF formáte na stiahnutie z osobného účtu). Kým potraviny dokážete ihneď zaradiť do svojej životosprávy, aby vám prinášali okamžitý úžitok, recenzie kníh a otázky vám odporúčame študovať pomaly a vyhradiť si naozaj dostatok času na to, aby ste dané myšlienky vnímali pri plnej koncentrácii. Ich cieľom je pomôcť vám vytvoriť si plán akčných krokov, pomocou ktorých si zlepšíte kvalitu svojho života.

 

Ako funguje VIP členstvo

VIP služba funguje na báze mesačného alebo ročného poplatku. Odoberať môžete jednu alebo aj všetky tri VIP služby naraz (potraviny, knihy, otázky). Za jeden mesačný poplatok dostanete 4, 8 alebo 12 e-dokumentov v PDF formáte. Ich počet a cena sa odvíja podľa toho, koľko služieb k odberu si predplácate naraz. Napríklad ak si zvolíte len odoberanie knižných recenzií, každý týždeň vám príde jedna recenzia (nie všetky naraz), čiže za mesačné členstvo získate 4 knižné recenzie (bez ohľadu na začiatok alebo koniec kalendárneho mesiaca).

Výber dokumentov z databázy potravín a otázok je náhodný, vyberáte si iba kategóriu, z ktorej chcete e-dokumenty čerpať. Naopak z databázy kníh si po zaplatení členstva môžete navoliť ktoré 4 e-knihy pre tento mesiac chcete získať

Funguje to tak, že za službu zaplatíte dopredu cez mesačnú (4x7 dní) alebo ročnú (52 x 7 dní) objednávku VIP služby. Po prijatí platby vám sprístupníme sekciu, v ktorej navolíte aké e-dokumenty (kategórie, knihy) chcete odobrať a tie vám následne v osobnom účte (VIP sekcia na stiahnutie) sprístupníme (prvý dokument príde v ten deň až v noci). Časovo služba nie je ohraničená na kalendárny mesiac, ale na 4 x 7 dní (pri mesačnom členstve) alebo na 52 x 7 dní (pri ročnom členstve). Na konci mesiaca / roka pokiaľ nezaplatíte ďalší poplatok, automatickému predĺženiu VIP služby nedôjde. Je teda na vás, koľko mesiacov budete chcieť službu využívať. Platené VIP členstvo je nezáväzná služba a môžete od nej kedykoľvek odstúpiť. Do nášho systému nezadávate žiadnu platobnú kartu / kreditku, z ktorej by sa strhávali peniaze bez vášho vedomia.

Zhrnutie:

 

 • za mesačný poplatok dostanete 4 dokumenty z každej predplatenej databázy (knihy, otázky, potraviny),
 • za ročný poplatok dostanete 52 dokumentov z každej predplatenej databázy (knihy, otázky, potraviny),
 • predplatné sa neviaže na kalendárny mesiac, ale na 4 x 7 nasledujúcich dní (alebo 52 x 7 nasledujúcich dní pri ročnom predplatnom),
 • želané e-dokumenty alebo ich kategórie si po zaplatení vyberáte TU,
 • vybrané e-dokumenty vám prichádzajú vždy v noci a stiahnuť si ich môžete TU,
 • o tom, že máte nový e-dokument k dispozícii na stiahnutie, vás informujeme cez notifikáciu na email (nástenka správ),
 • po skončení doby VIP členstva k jeho predĺženiu automaticky nedochádza, je potrebné si službu opäť predplatiť.

 

Predplaťte si VIP službu podľa Vášho výberu

= 5 eur/mesiac
= 10 eur/mesiac
= 15 eur/mesiac
Mesačné členstvo VIP
Mesačné členstvo VIP
(všetko spolu)
= 19 eur/mesiac

(úspora 11 eur/mesiac = 132 eur/rok)


Aktuálny počet dokumentov v jednotlivých databázach

Bežne dostupné potraviny (supermarkety, bežné obchody)
15 dokumentov
Potraviny dostupné na tržniciach, v stánkoch a BIO obchodoch
27 dokumentov
Špeciálne potraviny, pochutiny a suplementy (slabšia dostupnosť)
12 dokumentov
Zaujímavé potraviny blízke zahraničie (Česko, Rakúsko, Maďarsko)
2 dokumentov
1. Otázky SEBAOBJAVOVANIE
9 dokumentov
2. Otázky EMÓCIE a MYSEĽ
6 dokumentov
3. Otázky VZŤAHY
7 dokumentov
4. Otázky ČAS
6 dokumentov
5. Otázky POSLANIE
14 dokumentov
6. Otázky PENIAZE
16 dokumentov
 

Ak by ste si želali naraz zakúpiť viac dokumentov z našich databáz, môžete využiť aj našu službu VIP extra balík.

Veľký bonus pre členov nášho Zlatoš Family VIP klubu

Pri nákupe nášho VIP členstva, získavate automaticky 10 alebo 12% zľavu na všetky produkty v našom internetovom obchode bioeshop.sk (Wellness ProteinWellness Bar a ďalšie). Pri objednaní mesačného členstva VIP členstva získate 10% zľavu na akýkoľvek tovar, pri objednaní ročného predplatného VIP členstva získate 12% zľavu na akýkoľvek tovar. V databáze evidujeme zoznam členov vo VIP členstve, takže zľava vám “naskočí” automaticky počas nákupného procesu v našom bioeshop.sk obchode.


Ešte jeden extra bonus pre VIP členstvo

Od novembra 2015 sme celé VIP členstvo aj o novú databázu BONUSOV. V snahe neustále prinášať vyššiu hodnotu sme sa rozhodli urobiť jeden krok navyše. Do databázy začíname pridávať rôzne bezplatné bonusy (video, mp3, PDF), ktoré pre vás budú dostupne počas doby predplateného členstva. Z nasledovného článku (aj obrázku) si môžete pozrieť aké prvé bonusy sme pridali práve teraz.

 

Ak chcete byť notifikovaný o tom, aké nové bonusy do bonusovej databázy pridávame, prihláste sa k odberu noviniek o VIP členstve cez špeciálny formulár, ktorý je v tomto článku úplne dole.  

Preštudujte si obsah jednotlivých databáz podrobne 

 • databáza nami vybratých najvýživnejších potravín, aké sa na našom trhu dajú kúpiť (viac info TU),
 • databáza recenzií našich najlepších kníh (slovenských i zahraničných), ktoré sme doteraz prečítali (viac info TU),
 • databáza životne dôležitých otázok (z rôznych osobných i pracovných oblastí), ktoré sú dostatočne provokujúce na to, aby vášho ducha motivovali stať sa lepšou verziou samého seba (viac info TU).

 

Reklamácie a obchodné podmienky

Za mesačné VIP členstvo peniaze nevraciame. Po prečerpaní mesačného členstva sa vzťah uzavrie a môže sa otvoriť až po zaplatení ďalšieho mesačného poplatku (členstva). Peniaze vám však vrátime v prípade, že prestanete byť spokojný s celoročným predplatným VIP členstva. V takomto prípade dostanete späť alikvotnú čiastku zníženú o objem času služby, ktorú ste v roku už odčerpali. My však veríme, že VIP služba vám prinesie do života viac hodnoty a užitočných podnetov ako sumu, ktorú za ňu zaplatíte. Veríme, že podnety z tejto služby vám pomôžu posunúť sa vpred a stať sa tak lepšou verziou samého seba.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem