...

Video vzdelávacia konzultácia (online)

Video vzdelávacia konzultácia (online)

Aktualizácia z dňa 15.8.2016: tento produkt predávame už len v DVD formáte, ktorý nájdete TU.

 

Sledujete našu web stránku už dlhé mesiace a začali ste konečne chápať širšie súvislosti vo výžive i životospráve? To sú skvelé správy, ale aj napriek tomu je vysoko pravdepodobné, že aj keď už chápete mnohé súvislosť, aj napriek tomu vám uniká celkový obraz. Ako to vieme? Pretože za týždeň sa stretneme s mnohými z vás na osobných konzultáciách. Zväčša za nami chodia práve naši pokročilí čitatelia a i napriek tomu, že problematike už slušne rozumejú, nemajú v hlavách vytvorený natoľko ucelený a komplexný obraz, aby chápali  širším súvislostiam a mohli v praxi excelovať. To sa však môže rýchlo zmeniť a preto sme vytvorili toto komplexné riešenie, kedy je lepšie raz vidieť, ako 100x čítať. 

Ak teda nemáte vždy čas čítať naše siahodlhé články, ktoré sú síce výživné, ale ich prelúskanie zaberá kvantá času, nasledovné riešenie bude pre vás ideálne. Všetkým odporúčame, aby začali práve tu. Toto riešenie je vhodné ale aj pre nášho skúseného a dlhoročného čitateľa (člena kmeňa). Všetkým vám pomôže vytvoriť si akýsi ucelený myšlienkový koncept a upratať doteraz zozbierané poznatky na to správne miesto, alebo vyhodiť preč aj tie poznatky, ktorým už skončila záručná doba. Za roky štúdia sme zozbierali enormné množstvo poznatkov, vedomostí i skúseností, z ktorých sme vyskladali jednoduchý i pochopiteľný koncept, z ktorého môžete čerpať už dnes. Všetky vedomosti vám budeme prezentovať v obrazoch a symboloch, aby sme zvýšili šancu, že si tieto myšlienky ľahšie osvojíte. 

 

Prečo sledovať túto video vzdelávaciu konzultáciu?

Čo sa vo video vzdelávacej konzultácii dozviete?

Pre koho je tento typ video vzdelávacej konzultácie vhodný?

Čo dostanete na záver video prezentácie ako bonus?

 

Player should be appear, if you see this message, try to install Flash plugin.  

UPOZORNENIE: Tento produkt je k dispozícii iba online a ponúkame vám ho za túto cenu po zaplatení len na 2 týždne. Pri nákupnom procese vám však ponúkneme aj DVD verziu tejto istej video konzultácie, ktorú môžete získať za priaznivých cenových podmienok. 

Prečo sledovať túto video online vzdelávaciu konzultáciu?

 • Pretože získate komplexný pohľad na problematiku výživy a životosprávy v 90-tich minútach (ucelený myšlienkový koncept a mentálna databáza poznatkov).
 • Pretože pomocou symbolov a obrázkov zvyšujeme šancu, že si problematiku osvojíte rýchlejšie a zapamätáte najdôležitejšie poznatky v širokých súvislostiach.
 • Pretože vám vysvetlíme všetky najdôležitejšie poznatky na jednom mieste, aby ste mohli začať preberať plnú osobnú zodpovednosť za svoje zdravie.
 • Pretože akúkoľvek ďalšiu informáciu, ktorú od nás v budúcnosti získate, budete vedieť zaradiť na správne miesto a tento získaný systém vám uľahčí nadobudnuté informácie lepšie aplikovať aj do vašej životosprávy
 • Pretože proces video konzultácie (obrazy, symboly, vysvetlenia) je výsledkom našej odbornej transformácie za asi posledných 5 rokov osobných konzultácii, v ktorých sme počas stovák stretnutí hľadali spôsoby, ako komplikovanú problematiku vysvetliť jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom.

 

 

Čo sa vo video online vzdelávacej konzultácii dozviete?

Vďaka nasledovnej video konzultácii získate prehlad o týchto myšlienkových konceptoch:

 • Ako na nás vplýva druh a objem skonzumovaného jedla v ročnom horizonte.
 • Aký je rozdiel medzi plnými a prázdnymi kalóriami.
 • Získate definície základných pojmov a prehľad o základných makroživinách (potravinách).
 • Zistíte, ako pomer makroživín vplýva na náš metabolizmus a hormóny.
 • Spoznáte rozdiel medzi tukovým a cukrovým metabolizmom v širších súvislostiach.
 • Spoznáte základné body zlomu pre optimalizáciu svojej životosprávy.
 • Identifikujeme tie najkvalitnejšie potraviny, ktorými by ste sa mohli začať obklopovať.
 • Prezradíme si návod, ako by mohol vyzerať vás optimálny režim dňa včítane toho čo jesť, kedy to jesť a s čím to kombinovať.
 • Povieme si dôležité zásaditosti ako optimalizovať svoj spánok.
 • Na záver nezabudneme zhrnúť základné kritéria pre tvorbu úspešného tréningového protokolu a neodpustíme si ani myšlienku, v ktorej apelujeme na formovanie trvalo skvelého národa.

 

 

Počas video vzdelávacej konzultácie používame kresliacu aplikáciu 53 paper a ich ceruzku. Oba tieto nástroje sme prepojili s LED obrazovkou, aby ste mohli sledovať, čo vysvetľujeme a zároveň zakresľujeme v obrazoch a symboloch. 

Pre koho je tento typ video vzdelávacej konzultácie vhodný?

 • Úplne pre všetkých, ktorí si potrebujú urobiť v oblasti výživy, pohybu a životosprávy úplný myšlienkový poriadok.
 • Pre tých, ktorí by radi získali ucelený návod, ako si vytvoriť základy vlastného fungujúceho systému životosprávy.
 • Pre tých z vás, ktorí nemáte čas čítať všetky naše “kilometrové” články, v ktorých síce sú dôležité informácie, ale nikdy neboli zhrnuté do jedného uceleného myšlienkového konceptu (návodu) - až doteraz.

Čo dostanete na záver video online prezentácie ako bonus?

Ako bonus získate od nás aj veľký plagát v PDF formáte na stiahnutie. Na ňom budú zakreslené všetky spomínané myšlienkové koncepty z video konzultácie. Tento plagát predstavuje akúsi mentálnu databázu, akú by ste mali mať vytvorenú aj vo vašej hlave. Preto si tento plagát vytlačte a umiestnite na také miesto, kde si tento myšlienkový koncept môžete pravidelne pripomenúť. 

Táto mentálna mapa vás odteraz bude sprevádzať na ceste za lepšou verziou samého seba, ako jeden ucelený a funkčný návod. 

 

Technické parametre pre online video konzultáciu:

 • 90 minút online video vzdelávacieho materiálu
 • online video bude po zaplatení sprístupnené vo vašej sekcii na stiahnutie
 • PDF plagáty prezentovaných symbolov v A2, A3 a A4 formáte, budú tiež po zaplatení sprístupnené v sekcii na stiahnutie
 • video online konzultácia je dostupná na 2 týždne, preto odporúčame si zakúpiť extra DVD verziu, ktorú vám v nákupnom procese ponúkneme za zvýhodnenú cenu

  

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem