...

DVD Video vzdelávacia konzultácia

Video vzdelávacia konzultácia na DVD

Sledujete našu web stránku už dlhé mesiace a začali ste konečne chápať širšie súvislosti vo výžive i životospráve? To sú skvelé správy, ale aj napriek tomu je vysoko pravdepodobné, že aj keď už chápete mnohé súvislosť, aj napriek tomu vám uniká celkový obraz. Ako to vieme? Pretože za týždeň sa stretneme s mnohými z vás na osobných konzultáciách. Zväčša za nami chodia práve naši pokročilí čitatelia a i napriek tomu, že problematike už slušne rozumejú, nemajú v hlavách vytvorený natoľko ucelený a komplexný obraz, aby chápali  širším súvislostiam a mohli v praxi excelovať. To sa však môže rýchlo zmeniť a preto sme vytvorili toto komplexné riešenie, kedy je lepšie raz vidieť, ako 100x čítať. 

Ak teda nemáte vždy čas čítať naše siahodlhé články, ktoré sú síce výživné, ale ich prelúskanie zaberá kvantá času, nasledovné riešenie bude pre vás ideálne. Všetkým odporúčame, aby začali práve tu. Toto riešenie je vhodné ale aj pre nášho skúseného a dlhoročného čitateľa (člena kmeňa). Všetkým vám pomôže vytvoriť si akýsi ucelený myšlienkový koncept a upratať doteraz zozbierané poznatky na to správne miesto, alebo vyhodiť preč aj tie poznatky, ktorým už skončila záručná doba. Za roky štúdia sme zozbierali enormné množstvo poznatkov, vedomostí i skúseností, z ktorých sme vyskladali jednoduchý i pochopiteľný koncept, z ktorého môžete čerpať už dnes. Všetky vedomosti vám budeme prezentovať v obrazoch a symboloch, aby sme zvýšili šancu, že si tieto myšlienky ľahšie osvojíte. 

 

Prečo sledovať túto video vzdelávaciu konzultáciu?

Čo sa vo video vzdelávacej konzultácii dozviete?

Pre koho je tento typ video vzdelávacej konzultácie vhodný?

Čo dostanete na záver video prezentácie ako bonus?

 

Player should be appear, if you see this message, try to install Flash plugin.  

 

Prečo sledovať túto video vzdelávaciu konzultáciu?

 • Pretože získate komplexný pohľad na problematiku výživy a životosprávy v 90-tich minútach (ucelený myšlienkový koncept a mentálna databáza poznatkov).
 • Pretože pomocou symbolov a obrázkov zvyšujeme šancu, že si problematiku osvojíte rýchlejšie a zapamätáte najdôležitejšie poznatky v širokých súvislostiach.
 • Pretože vám vysvetlíme všetky najdôležitejšie poznatky na jednom mieste, aby ste mohli začať preberať plnú osobnú zodpovednosť za svoje zdravie.
 • Pretože akúkoľvek ďalšiu informáciu, ktorú od nás v budúcnosti získate, budete vedieť zaradiť na správne miesto a tento získaný systém vám uľahčí nadobudnuté informácie lepšie aplikovať aj do vašej životosprávy
 • Pretože proces video konzultácie (obrazy, symboly, vysvetlenia) je výsledkom našej odbornej transformácie za asi posledných 5 rokov osobných konzultácii, v ktorých sme počas stovák stretnutí hľadali spôsoby, ako komplikovanú problematiku vysvetliť jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom.

 

Čo sa vo video vzdelávacej konzultácii dozviete?

Vďaka nasledovnej video konzultácii získate prehlad o týchto myšlienkových konceptoch:

 • Ako na nás vplýva druh a objem skonzumovaného jedla v ročnom horizonte.
 • Aký je rozdiel medzi plnými a prázdnymi kalóriami.
 • Získate definície základných pojmov a prehľad o základných makroživinách (potravinách).
 • Zistíte, ako pomer makroživín vplýva na náš metabolizmus a hormóny.
 • Spoznáte rozdiel medzi tukovým a cukrovým metabolizmom v širších súvislostiach.
 • Spoznáte základné body zlomu pre optimalizáciu svojej životosprávy.
 • Identifikujeme tie najkvalitnejšie potraviny, ktorými by ste sa mohli začať obklopovať.
 • Prezradíme si návod, ako by mohol vyzerať vás optimálny režim dňa včítane toho čo jesť, kedy to jesť a s čím to kombinovať.
 • Povieme si dôležité zásaditosti ako optimalizovať svoj spánok.
 • Na záver nezabudneme zhrnúť základné kritéria pre tvorbu úspešného tréningového protokolu a neodpustíme si ani myšlienku, v ktorej apelujeme na formovanie trvalo skvelého národa.

 

 

Počas video vzdelávacej konzultácie používame kresliacu aplikáciu 53 paper a ich ceruzku. Oba tieto nástroje sme prepojili s LED obrazovkou, aby ste mohli sledovať, čo vysvetľujeme a zároveň zakresľujeme v obrazoch a symboloch. 

Pre koho je tento typ video vzdelávacej konzultácie vhodný?

 • Úplne pre všetkých, ktorí si potrebujú urobiť v oblasti výživy, pohybu a životosprávy úplný myšlienkový poriadok.
 • Pre tých, ktorí by radi získali ucelený návod, ako si vytvoriť základy vlastného fungujúceho systému životosprávy.
 • Pre tých z vás, ktorí nemáte čas čítať všetky naše “kilometrové” články, v ktorých síce sú dôležité informácie, ale nikdy neboli zhrnuté do jedného uceleného myšlienkového konceptu (návodu) - až doteraz.

Čo dostanete na záver video prezentácie ako bonus?

Ako bonus získate od nás aj veľký plagát v PDF formáte na stiahnutie. Na ňom budú zakreslené všetky spomínané myšlienkové koncepty z video konzultácie. Tento plagát predstavuje akúsi mentálnu databázu, akú by ste mali mať vytvorenú aj vo vašej hlave. Preto si tento plagát vytlačte a umiestnite na také miesto, kde si tento myšlienkový koncept môžete pravidelne pripomenúť. 

Táto mentálna mapa vás odteraz bude sprevádzať na ceste za lepšou verziou samého seba, ako jeden ucelený a funkčný návod. 

 

Technické parametre video konzultácie na DVD nosiči:

 • DVD materiál bez menu
 • video formát v mp4
 • 90 minút video vzdelávacieho materiálu
 • PDF plagáty prezentovaných symbolov v A2, A3 a A4 formáte sú súčasťou DVD

 

 

Rastic
Pridané: 26.10.2015, 08:16
Hodnotenie produktu:
Pre mňa tie informácie boli veľmi prínosné a užitočné tak preto dávam plný počet bodov.
S pozdravom.
Rasťo
jocizmar
Pridané: 05.04.2016, 09:20
Otázka k produktu
Zdravim, video prezentacia je velmi dobra - som velmi spokojny, zacal som uz aj nieco z toho prektizovat.
Napr. neranajkujem, velmi mi to vyhovuje, aj tak mi nikdy rano nechutilo jest, ale daval som si nasilu tie ranajky lebo ze vraj to je
najdolezitejsie jedlo dna ... Teraz do obeda pijem iba vodu a konecne sa citim lepsie a aj obed mi chuti tak ako si to predstavujem.
Mam sedave zamestnanie. To je problem - 8 hod. sedim. Toto potrebujem vyriesit. Zatial som zacal chodit peso na 8. poschodie rano a z obedu.
Co este doplnit aby som 8 hod. nehnil pri PC? Dat si raz za hodinu prestavku - nejake drepy a kliky staci ?

S pozdravom.

Jožo.
Vlado
Pridané: 05.04.2016, 09:25
Re: Otázka k produktu
Dakujeme za spatnu vazbu Jozo, cim viac vytvorite pocas svojej pracovnej doby pohybov za no-extra-time (cize popri praci) o to lepsie pre vas. Aktualne dokoncujeme na to specialnu stolicku a detaily o nej si mozete pozriet tu: http://neseda.com

Zaroven vam odporucam aj nasledovny clanok:

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-pohybe/zmenme-degeneracnu-kulturu-pracovneho-prostredia.html
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem