...

Wellness Protein Daily

Wellness Protein Daily - 65% proteín


Veríme, že tento proteín je cenným partnerom na každodennej ceste za lepším zdravím, vitalitou, kondíciou a skvelým pocitom zo samého seba. Veríme, že sme vyvinuli biologicky najčistejší proteín, aký je možné na európskom trhu vôbec dostať kúpiť. Priznáme sa vám, že sme boli sebeckí a tvorili ho v prvom rade pre seba a svoje každodenné potreby. Wellness Protein neobsahuje ťažké kovy, GMO suroviny ani sóju. Wellness Protein sme vyvinuli v spolupráci so slovenskou spoločnosťou Kompava a jeho základnou fyziologickou charakteristikou je obsah proteínov s postupným využívaním aminokyselín (Long-Term-Fuel). To ale nie je všetko, čítajte ďalej.

Čo by ste mali o Wellness Proteine vedieť

Proteín je navrhnutý tak, aby dosahoval špecifické fyziologické účinky na organizmus konzumenta. Ide o výživový doplnok vhodný nielen pre športovcov, ale aj pre aktívnych ľudí a jeho jednotlivé zložky napomáhajú:

 • udržiavať nízky glykemický index (vyrovnaná hladina cukru v krvi)
 • zvyšovať imunitu organizmu (kokosový olej, vláknina, vitamíny, minerály)
 • urýchľovať proces regenerácie organizmu (pozitívne ovplyvňuje procesy regenerácie v deň tréningu, ale aj v nasledujúci deň)
 • udržiavať optimálnu telesnú hmotnosť (zloženie produktu podporuje regeneráciu svalovej hmoty, čím nepriamo vplýva na znižovanie zásob podkožného tuku)
 • podporovať správny rast a vývin športujúcich detí a mládeže (vďaka primeranému množstvu bielkovín, tukov a ďalších regeneračných zložiek)
 • od 2018 okrem príchute naturál obsahuje produkt veľmi malé množstvo sukralózy, čítajte prečo TU

 

Kto by mohol byť ideálny konzument takéhoto proteínu? Prečo sme v jeho zložení zvolili takéto ingrediencie a akú nutričnú hodnotu vám Wellness Protein poskytuje? To sa dozviete z nasledujúcich informácii, čítajte ďalej.

 • Komu je Wellness Protein určený

 • Aké má Wellness Protein zloženie a príchute

 • Ako správne používať Wellness Protein

 • Technické parametre produktu a cena

Komu je Wellness Protein určený

Možno nikto z vás sa nikdy nezamýšľal nad otázkou, či všetci môžeme konzumovať chlieb. Napriek tomu, že chlieb a pečivo patria k najrozšírenejším potravinám ktoré konzumujeme, nie je pravda, že sú vhodné pre všetkých a už vôbec nie na každý deň. To ale netvrdíme ani o našom proteíne. Ak nepatríte k aktívnym ľuďom, Wellness Protein síce je užitočný doplnok výživy, ktorý vám môže nahradiť 1-2 denné jedlá (lepšie ako tlačiť do seba "piesok"), ale bez fyzickej aktivity je to ako tankovať 100 oktánový benzín do nepojazdného auta. Preto jeho benefit oceníte hneď potom, ako začnete pracovať na svojej kondícii a lepšej verzii samého seba. Dnes však fyzická zdatnosť primeraná veku nie je otázkou voľby, ale povinnosťou. Preto nepodliehajte ilúzií, že vaše telo dokáže zdravotne prosperovať a byť vitálne aj bez kondície.

Wellness Protein bude užitočným pomocníkom najmä pre tieto skupiny ľudí:

 • športujúce deti a mládež od 14 rokov
 • ľuďom s nadváhou, ktorí zmenili svoj životný štýl k lepšiemu a pred skratkami uprednostňujú optimálnu výživu a pravidelné budovanie svojej kondície
 • amatérsky alebo profesionálny športovci ktorí túžia po zvyšovaní svojej výkonnosti
 • ľudia, ktorí majú fyzicky náročnú prácu
 • fyzicky aktívni alebo športujúci ľudia v pokročilom veku (nad 50 rokov)
 • wellness ale aj fitness nadšencom
 • komukoľvek, kto potrebuje pohybom vydávať väčšie množstvo energie a očakáva, že aj pomocou výživy efektívne zregeneruje svoje zdroje energie

Wellness Protein môžete dať s čistým svedomím rovnako dieťaťu ako svojmu starému rodičovi. Každý z nás má základné výživové potreby, ktoré si vedome, alebo nevedome pokúšame napĺňať prostredníctvom kvalitného jedla. O tom či potrebujete vo výžive chlieb či zemiaky nikto z vás nepochybuje. To, či potrebujete špeciálny doplnok výživy, skrutkovač alebo Mac Book PRO, o tom rozhodujú vaše potreby, špecializácia, nadšenie, profesijné zameranie a iné individuálne želania.

Vaša potreba lepšieho stravovania však ostáva rovnaká v každom prípade, pretože na to, aby ste sa plnohodnotne mohli v živote realizovať, potrebujete okrem pokoja mysle aj zdravé a vitálne telo. A vitálne telo sa nezaobíde bez kvalitnej výživy a vysokého stupňa kondície. Obe tieto veci sú závislé od rozhodnutí a činov, ktoré dnes podniknete. Našim proteínom sme sa vám pokúsili aspoň čiastočne uľahčiť starostlivosť o kvalitné zdroje výživy. Aké kvalitné ingrediencie v sebe Wellness Protein ukrýva a prečo sme použili práve tieto ingrediencie?

Aké má Wellness Protein zloženie a príchute

Každá ingrediencia, ktorú sme pre Wellness Protein vybrali, má svoj význam. Zloženie proteínu je unikátne, pretože takýto výber ingrediencii neobsahuje žiaden proteín na svete. Okrem toho proteín nemá konkurovať tabuľkovo "nadupaným" produktom podobného zamerania, ktoré sú komerčne určené najmä pre kulturistov a fitness. Náš proteín má širokospektrálne použitie a bol vymodelovaný s cieľom spôsobiť v ľudskom tele konkrétne pozitívne fyziologické zmeny, ktoré sme popísali v úvode textu (vid. Čo by ste o WP mali vedieť). Z hore uvedených dôvodov, má Wellness Protein nasledovný pomer a výber jednotlivých živín:

 • 65% bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát, vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát)
 • 13% tukov (z toho 10% MCT tuky)
 • 12% sacharidov (zdroj vláknina inulín a proteínové koncentráty)
 • obohatený o aminokyseliny BCAA (5,5 %), glutamín (4,5 %), vitamín C a E, chróm a zinok
 • prírodné sladidlo stévia a prírodné arómy
 • neobsahuje sóju, cukor a žiadne syntetické arómy či sladidlá

Presné zloženie Wellness Proteinu je nasledovné:

Wellness Protein, nutričná tabulkaSrvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát, MCT tuky, inulín, L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, enzýmy, vitamín C (kys.L-askorbová), vit.E (DL-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý, sladidlo: stévia (glykozidy steviolu), chróm pikolinát

Wellness Protein bude dostupný v týchto nasledovných príchutiach

Natural (bez príchute): základ + prírodná aróma
Vanilka: základ + prírodná a vanilková aróma, rastlinný extrakt carthamus
Kokos-čokoláda: základ + prírodná kokosová a čokoládová aróma
Čokoláda: základ + kakaový prášok, prírodná a čokoládová aróma


Z uvedených informácií je mnohým z vás jasné že hodnota, ktorú v sebe Wellness Protein ukrýva, sa nevzťahuje len na uvedené fyziologické efekty (vplyv po konzumácii), ale aj na mimoriadne vysokú nutričnú hodnotu (biologická kvalita živín a ich koncentrácia). To znamená, že v malom množstve (jedna dávka je 35g) získa vaše telo ohromnú nutričnú podporu pre regeneráciu fyzicky namáhaných svalov, tkanív i orgánov a úžasnú podporu pre lepšie fungovanie imunitného systému. Ak práve neregenerujete svoje telo po namáhavých fyzických činnostiach, konzumáciou Wellness Proteinu si zvyšujete nutričnú hodnotu svojej výživy, čo je základný predpoklad v prevencii zdravia.

Okrem toho by ste mali vedieť, že proteín neobsahuje žiadne bielkoviny v denaturovanej podobe (proces, pri ktorom vznikajú toxické a mutagénne látky, heterocyklické amíny), oxidované tuky alebo toxicke akrylamidy (spekané a pražené sacharidy). Akákoľvek ingrediencia v produkte má vysoký stupeň kvality a bezpečnosti. To isté platí aj o nepriehladom obale (tmavá čierna farba), ktorý zabraňuje prenikaniu slnečnému žiareniu a čiastočne i teplote, čo zabraňuje znehodnoteniu cenných živín. V každom prípade však je dôležité dodržiavať skladovacie podmienky. Aby ste proteín vedeli využiť naplno, povieme si o spôsoboch, ako ho čo najefektívnejšie používať v rámci denného režimu.

Ako správne používať Wellness Protein

Možnosti použitia Wellness Proteinu vás príjemne prekvapia. Ako sme avizovali skôr, nejedná sa o tradičný doplnok výživy pre špeciálne použitie. Práve naopak, komu to finančná situácia dovoľuje, Wellness Proetin môže používať na dennej báze bez obáv z preťaženia orgánov alebo iných vedľajších účinkov. Naša ročná spotreba proteínov sa pohybuje (len u mňa ako muža) okolo 26 kilogramov, čiže v priemere 500g týždenne. Doteraz sme používali iný produkt o spoločnosti Kompava ktorý je dobrý, ale obsahuje aj niektoré ingrediencie, ktoré nie sú vhodné na takúto vysokú a pravidelnú spotrebu.

Samozrejme konzumovali sme aj iné produkty od iných spoločností, ale prearomatizované príchute z imidžových balení sa často menili na zvláštne zapáchajúcu plynatosť, ťažko identifikovateľnú "užitočnosť" a pocity nie úplnej bezpečnosti obzvlášť, ak poznáte výsledky niektorých laboratórnych analýz ťažkých kovov v zahraničných proteínoch. Čudné je, že takmer všetky zahraničné produkty sa na pulty slovenských predajní dostávajú bez legislatívnej a laboratórnej kontroly, zatiaľ čo Slovenský výrobca si to dovoliť nemôže. Aj preto sme vyvinuli taký produkt, ktorý by spĺňal najvyššie kritérium bezpečnosti a biologickej čistoty pre veľmi pravidelnú, v podstate dennú konzumáciu.

Ako by ste mali vnímať Wellness Protein (krátkodobé a dlhodobé ciele)

V názve produktu Wellness Protein sa nachádza aj slovíčko "Daily". Tento podtitul avizuje možnosti jeho každodenného použitia a veríme, že Wellness Protein sa stane pre mnohých z vás každodenným partnerom na ceste za vašimi osobnými snami, nech už sa týkajú čohokoľvek.
Cieľom Wellness Proteinu je z dlhodobého hľadiska obohatiť výživu človeka o biologicky hodnotné látky, ktoré pomáhajú jeho telu fungovať vo vyššom štandarde. Vieme, že bežné zdroje výživy sú veľmi nekvalitné a dnes je umenie dokázať si vybrať aspoň cestu menšieho zla, pred úplnou katastrofou.
Z krátkodobého hľadiska má proteín pomáhať urýchľovať proces regenerácie konzumenta po námahe tak, aby dokázal svoje zdroje energie čo najskôr zmobilizovať do ďalšej záťaže. Pre vás to v preklade znamená, že do ďalšieho tréningu alebo fyzickej záťaže sa budete cítiť viac oddýchnutý a plnší síl, ako inokedy.

Preto proteín efektívne využije vrcholový športovec, ktorý potrebuje výrazne regenerovať, ale aj bežný človek, ktorému záleží na jeho zdraví a vitalite. Svojim biologickým zložením bude produkt výborný aj pre ľudí s nadváhou, pretože všetky tri skupiny konzumentov (od vrcholového športovca až po človeka s nadváhou) sledujú v podstate to isté: uchovanie zdravia a imunity (1), udržanie primeraného množstva svalovej hmoty (2) a minimalizovanie podkožného tuku (3) nielen kvôli estetike tela.

Ak začnete Wellness Protein niekedy konzumovať, mali by ste ho posudzovať podľa nasledovných kritérií, ktoré sú zoradené od najmenej podstatného, až po najviac dôležité:

 • prvý dojem (vôňa, vzhľad)
 • konzistencia pri miešaní (miera hrudkovitosti, rozpustnosť)
 • chuť a pocit na jazyku (intenzita príchute, príjemnosť chute)
 • trávenie proteínu (pocit v žalúdku, rýchlosť a komfort trávenia)
 • fyziologický vplyv proteínu po konzumácii v čase od 15 do 90 minút (výška glykemického indexu proteínu, ktorá je v našom prípade nastavená na najnižšie možné hodnoty)
 • biologická hodnota proteínu (obsah mikronutrendov a dôležitých regeneračných zložiek)
 • celková efektivita proteínu vzhľadom na stanovené krátkodobé i dlhodobé ciele (regenerácia síl a energetických systémov, nutričná hodnota, užitočnosť výrobku)

Prvé štyri kritériá sú okamžite postrehnuteľné každým spotrebiteľom. To, či vám niečo vonia, chutí, prípadne dobre trávi alebo nie, viete zistiť hneď. Či vám skonzumované jedlo alebo nápoj zvýšil hladinu cukru v krvi, to vie zistiť podstatne menšia časť populácie. No a posúdiť dlhodobé efekty produktu (rýchlejšia regenerácia, lepšie zdravie, silnejšia imunita), dokáže len malá časť populácie, pretože vedieť počúvať vlastné telo a vnímať jeho signály je mravčia práca spojená so sebapoznávaním, sebauvedomovaním, pevnou vôľou a disciplínou. Patrite aj vy k tejto malej časti uvedomelej populácie?

Možné varianty a spôsoby, kedy by ste mohli Wellness Protein používať

 • na raňajky - ľahší variant (s vodou, s plnotučným mliekom alebo s jogurtom)
 • na raňajky - zasycujúcejší variant (so surovými domácimi vajíčkami, s ovsenými vločkami)
 • na desiatu alebo olovrant (ľahší alebo zasycujucejší variant)
 • nízko glykemický variant (s vodou, s plnotučným mliekom, s jogurtom, so surovými domácimi vajíčkami)
 • stredne glykemický variant (s ovsenými vločkami)
 • 60 minút pred tréningom (nízko glykemický variant, môže byť aj zasycujucejší)
 • 30 - 60 minút po tréningu (iba s vodou)
 • tesne pred spaním (nízko glykemický variant, môže byť aj zasýcujucejší)

Ako ste si mali možnosť všimnúť, Wellness Protein vám odporúčame konzumovať s plnotučným mliekom (žiadne nízkotučné produkty). A určite vašej pozornosti neušiel ani fakt, že samotný proteín obsahuje veľké množstvo veľmi dôležitého tuku v ľudskej výžive (MCT olej). My však veríme, že poznatky o tukoch a ich užitočnosti ste mali možnosť už dávnejšie prehodnotiť. Konzumácia správnych tukov vo výžive je omnoho dôležitejšia ako konzumácia sacharidov. Okrem toho je dávno prekonaný aj mýtus o tom, že tuky spôsobujú tučnotu a zdravotné komplikácie. Práve naopak, teraz sú jasným vinníkom sacharidy (najmä technologicky spracované) a ich zvýšená konzumácia.

Ako Wellness Protein používať priamo v jedle 

• použitie s vodou alebo mliekom
• použitie s vločkami
• použitie so surovými domácimi vajíčkami
• použitie do omáčok so zeleninou (príchuť natural)
• použitie s kefírom alebo jogurtom
• použitie s rozmixovaným ľadom (na štýl frappucino)
• výroba zdravej domácej zmrzliny
• použitie s palacinkami (proteínová plnka)
• použitie do dezertu mascarpone
• výroba domácich proteínových tyčiniek 

Použitie Wellness Proteinu podľa veku a zaťaženia

• fyzicky aktívne deti od 10 rokov 1 polovičná dávka denne (15g prášku)
• fyzicky aktívne deti od 14 rokov 1 - 2x denne (po 35g prášku)
• fyzicky aktívni dospelí nad 18 rokov 3 - 5x denne (po 35g prášku)
• fyzicky aktívni dospelí nad 50 rokov 2 - 3x denne (po 35g prášku)

Technické parametre produktu a cenaWellness Protein

Veríme že cena, ktorú za prítomnosť Wellness Proteinu vo svojej výžive musíte zaplatiť, bude vo vašich očiach primeraná hodnote, ktorú proteín poskytuje. Poctivé zloženie si vyžaduje poctivé ingrediencie, ktorých cena je na svetovom trhu skutočne vysoká. V našom prípade neplatíte vysokú prirážku za prémiovú značku, prázdny image alebo nič neprinášajúci luxus. Platíte za funkčnosť, skutočné ingrediencie a mimoriadne kvalitný proteín (obsah). Wellness Protein bude k dispozícii vo všetkých kamenných predajniach a eshopoch, v ktorých ste doteraz mali možnosť vidieť produkty spoločnosti Kompava. Pravdepodobne sa objaví aj v iných predajniach, ale o tom vás budeme informovať. Maloobchodná cena, ktorá je odporúčaná pre jednotlivé balenia proteínu je nasledovná:

 • 525g balenie - 15 eur
 • 2000g balenie - 59 eur

Upozornenia: Výrobok obsahuje alergény: laktózu a vaječný bielok. Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 stupňov Celzia, mimo dosahu malých detí.

Výrobca: Kompava s.r.o. Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika, www.kompava.sk

Vývoj a testovanie produktu zastrešil Wellness TEAM: PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD. a Mgr. Tina Zlatoš Turnerová, ACTION&HEALTH,s.r.o., Párovská 9, 94901 Nitra, Slovenská republika, www.vladozlatos.com

etiketa Wellness Protein, Vlado Zlatoš, Kompava

Súvisiace odkazy:
Wellness Protein v predaji TU
Porovnajte kvalitu Wellness Proteinu
Otázky a odpovede o Wellness Proteine
Pracujeme na ideálnom proteíne
Testovanie nového proteínu pokračuje
Wellness Protein etiketa a legislatíva

Gergely Gurabi
Pridané: 12.02.2021, 06:41
Hodnotenie produktu:
Zatiaľ z dôvodu menšieho zranenia produkt nemôžem hodnotiť z dlhodobého hľadiska, ale po 2 týždňoch používania sú moje skúsenosti pozitívne. Oproti konkurencii je proteín ľahko stráviteľný a spĺňa všetky moje očakávania. Keďže cukor úplne vynechávam, tak pre mňa je možno troška presladené (čoko-kokos), ale pravdepodobne si nebudúce objednám neutrálnu (smotanovu) príchuť a bude po probléme. Každopádne proteín vrelo odporúčam.
maldaour
Pridané: 12.10.2020, 09:30
Hodnotenie produktu:
Zakupeny Wellness Protein Daily v prichuti vanilka. Protein ma prijemnu chut, lahko rozpustnu strukturu. Pri uzivani citim vacsie mnostvo energie pocas dna, mensiu svalovu unavu po treningu, dlhsi pocit zasytenia, mensiu chut na sladke a tym aj menej "unavovych atakov". Davam ho aj detom po treningu a do mlieka pred skolou.
Absolutna spokojnost.
Anton Dusík
Pridané: 10.05.2019, 11:00
Hodnotenie produktu:
protein mozem hodnotit len subjektivne, podla pocitov.
1. uzasna chut (az navykova :)
2. po treningu nie som az tak velmi unaveny a myslim ze regenerujem rychlejsie. svalovice trvaju kratsie a nie su az tak intenzivne.

3. osobne by som uvital aj ineho dorucovatela ako slovensku postu. ak mam moznost vzdy si vyberiem ineho ako postu
4. v materialoch sa pise, ze male balenie neobsahuje plastovu odmerku a preto sa pridava odmerka zvlast k baleniu. ja som v baleni odmerku mal. teda, dostal som dve.
Vlado
Pridané: 10.05.2019, 22:28
Re: Hodnotenie produktu
Dakujeme za podnetne postrehy. Zatial ineho dorucovatela ako postu neplanujeme, mozeme zvazit podnet. Ak je odmerka v baleni, je to spravne, rozhoduje o tom vsak vyrobca. Ja som spolutvorca produktu ale jeho vyrobu uz nezabezpecujem. Nech sa vam dari v napredovanie.
matis
Pridané: 17.04.2019, 15:25
Hodnotenie produktu:
Super. Akurát mi napadá že by ste mohli vytvoriť nejaký manuál ako, kedy... využívať proteín aby bol jeho efekt čo najlepší...
Vlado
Pridané: 17.04.2019, 15:37
Re: Hodnotenie produktu
Dobry den, poznatkov o tom, ako pouzivat tento produkt mame vytvorenych vacsie mnozstvo, mnohe si mozete nastudovat napriklad z tychto linkov:

https://www.bioeshop.sk/produkty/proteinovy-koktejl-kompava-wellness-daily-protein.html

https://produkty.vladozlatos.com/wellness-protein-daily.html (sekcia viac info)

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/wellness-protein-otazky-a-odpovede.html

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/wellness-protein-etiketa-a-legislativa-sr.html

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/porovnajte-kvalitu-wellness-proteinu.html
ivan.foltan
Pridané: 24.02.2018, 06:48
Hodnotenie produktu:
Zakúpené príchute čokoláda a vanilka. Pridávam do kefíru. Chuťovo výborné. Ďakujem.
Peter Pisár
Pridané: 26.10.2017, 08:47
Hodnotenie produktu:
Zatiaľ môžem povedať, že to spĺňa presne to, kvôli čomu som si to kúpil. Používam ho nasledovne:
Hodinu po tréningu, dávam si 1 odmerku. Keď mám náročnejší tréning, tak 2 odmerky. Niekedy si dávam 1 odmerku aj na raňajky. Zmiešavam s vodou. Výsledok je, že keď by som inokedy čakal, že bude svalovica, tak nie je - to je absolútne super. Cítim sa silnejší - samozrejme nie len vďaka tomuto produktu, ale aj (zatiaľ) miernou úpravou stravovania podľa niektorých rád, z tohto webu. Prípadná väčšia únava či bolesť ustupuje rýchlejšie ako pred tým. Kupoval som si príchuť natural a veľmi mi chutí (viac, než som pôvodne čakal). Za seba jednoznačne odporúčam.
Jediné, čo by si prial do budúcna je, aby ste e-mail so žiadosťou o spätnú väzbu zjednodušili alebo sprehľadnili. Avšak jednoznačne súhlasím, že spätná väzba je kriticky dôležitá.
Vlado
Pridané: 26.10.2017, 09:04
Re: Hodnotenie produktu
Dakujeme za spatnu vazbu, chvalu aj navrh na zlepsenie ziskavania spatnej vazby. Verim ze vam bude produkt dobre sluzit este dlhe roky a vy budete napredovat rychlejsie. Pripajam malu inspiraciu, aby sa svalovica predsa len dostavila castejsie, nakolko je relativne uzitocna:

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-pohybe/ako-budovat-pohybove-zaklady-workshop.html
ihivka
Pridané: 18.04.2017, 06:57
Hodnotenie produktu:
Zdravím všetkých. Už dlhšie ochutnávame v rodine vaše produkty a sme s nimi veľmi spokojní. Pomáhajú synovi pri budovaní zdravého a silného tela, aj mne pri hľadaní novej, udržateľnej a zdravie prinášajúcej životosprávy. A veru mám čo opravovať...( doslovne od hlavy po päty :) ) K chuti, obsahu, informáciám, dodaniu, komunikácii mám len pozitíva. Trochu vysoký sa mi zdá poplatok za dopravu. Napadlo mi ešte niečo ohľadom plastových odmeriek. Možno by stálo za zváženie pridať k produktom možnosť výberu dávkovacej odmerky. Viackrát sme si objednali proteíny a vždy príde aj odmerka. V podstate ju nezničíme tým používaním a tak nám ostávajú rovnaké odmerky do zásoby. Ak by bola možnosť zakliknúť výber, napr. otázkou: "Chcete pridať k produktu aj odmerku ?" tak by sme si regulovali spotrebu :)
Ďakujem za informácie, inšpiratívne myšlienky a kvalitné produkty. Ivet
Vlado
Pridané: 19.04.2017, 23:32
Re: Hodnotenie produktu
Dakujeme za podnety. Odmerky sa vzdy pridavaju automaticky, ale pouvazujeme ci dokazeme naprogramovat aj takuto funkciu. Zatial vam drzim palce pri napredovani a prikladam aj velmi vyzivny clanok, ktory som len teraz v tejto chvily zverejnil:

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/ako-a-preco-zacat-s-lowcarb-alebo-keto-stravovanim.html
Jan Koželuh
Pridané: 04.04.2017, 09:22
Hodnotenie produktu:
výborná chuť
jake.melicher
Pridané: 30.11.2016, 17:30
Hodnotenie produktu:
Chuťovo zatiaľ najlepší proteín aký som mal, celkovo dobre sa dá pretrepať v bez tvorby hrudiek. Veľmi dobre sa vstrebáva bez tráviacich ťažkostí. Laicky si myslím, že pomáha pri tvorbe a regenerácii svalového tkaniva, teda celkovo je vidieť a najmä cítiť požadovaný efekt. Azda čo by som len minimálne vytkol je, že proteín nie je vegánsky, čo je škoda a som skeptický voči mliečnym a vaječným produktom, pretože neviem, či z etického hľadiska je s chovnými zvieratami zaobchádzané s rešpektom.
Vlado
Pridané: 01.12.2016, 07:35
Re: Hodnotenie produktu
Dakujeme za spatnu vazbu Jake, spolocnost Kompava si vybera len tych najlepsich dodavatelov, pani Komorechova (majitelka) je nie len vyborna odbornicka, ale aj excelentna osobnost. Preto sa s nimi velmi dobre spolupracuje. Vasa skepsa je na mieste a my sme tiez zastancovia ineho pristupu k produkcii potravin ci ingrediencii. Nase nazory sme zhrnuli v tomto dolezitom clanku:

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/ako-sa-stat-potravinovo-sebestacnou-krajinou.html
Rado005
Pridané: 30.05.2016, 09:26
Hodnotenie produktu:
Niet co vytknut. Chut je prijemne vyvazena, rozpustnost bezproblemova,bez neocakavanych neziaducich ucinkov. Osobne mi najviac chuti zamiesany v studenom mlieku.
Ivana Tomko
Pridané: 29.04.2016, 08:15
Hodnotenie produktu:
S wellness proteín som spokojná, trocha ma mätie bitie sa chuti -smotana & kokos ale dá sa na to zvyknut, taktiež skúsim iné prichute, hádam nájdem viac vyhovujúcu :)
Oceňujem hlavne zloženie pretože mi šetrí peniaze ktoré by som musela minút na glutamin a BCAA. Čo by sa dalo vylepšiť je jednoduchšia konzistencia, kedže je tažšie ho rozpustiť v shakeri ( aj po dlhšom mixovani mi tam ostávajú nerozpustene guľôčky). Veľmi dobrý pri pečeni a zamiesavanim do raňajok . Ďakujem Vlado.
Mala by som otázku pomimo, žijem v Dánsku a este som nenašla podobný proteín čo sa týka zloženia. Bolo by možné ze by mi bol proteín dodaný aj sem mimo SR? Ďakujem pekne :)
Vlado
Pridané: 30.04.2016, 17:20
Re: Hodnotenie produktu
Dakujeme za vasu spatnu vazbu Ivana. Je pravda, ze chutova stranka produktu bola pre nas mala priorita, dolezitejsie bolo nekompromisne zlozenie a vyssia biologicka hodnota. Chutovy profil sme riesili az potom, ked sme splnili prvy ciel. To iste plati pre konzistenciu ci ine senzoricke vlastnosti proteinu, ktore su mozno u inych produktoch lepsie, no tie maju aj uplne ine ciele (najma uspokojenie ekonomickych ukazovatelov pre ich vyrobcov, u ktorych je hodnota druhorada ale image a prvy dojem vcitane chute prvorade). Ak ide o pecenie, tento produkt na to vhodny nie je, kvalitne bielkoviny tym znehodnotite pri telopte vyssej ako cca 60 stupnov. Ak ide o dorucovanie proteinu: to je najmenej, pri nakupnom procese sa u nas cena za postovne do zahranicia nastavuje automaticky podla krajiny (vzdialenosti):

http://www.bioeshop.sk/produkty/stihla-linia-a-chudnutie/kokteily/proteinovy-koktejl-kompava-wellness-daily-protein.html
Katarína Michál
Pridané: 11.02.2016, 19:32
Hodnotenie produktu:
S daným produktom som nadmieru spokojná.
showstopper
Pridané: 12.12.2015, 12:09
Hodnotenie produktu:
Spokojnosť: dobrá chuť (7x rovnaká príchuť kokos-čokoláda), rýchla a jednoduchá príprava
lgaspo
Pridané: 18.11.2015, 11:43
Hodnotenie produktu:
Som absolutne spokojny, ma dobru chut takze nemam co by som vytkol
dagmar259
Pridané: 12.11.2015, 17:29
Hodnotenie produktu:
Wellness Protein je v podstate jediný proteín aký som kedy vyskúšala. Napriek tomu, že ho nemám s čím porovnať, som s ním úplne spokojná. Samozrejme, že som si musela na začiatku zvyknúť na ,dovtedy pre mňa, nezvyčajnú chuť, ale teraz si už bez neho neviem predstaviť deň! :)
monika g
Pridané: 12.11.2015, 11:38
Hodnotenie produktu:
S produktami, ktoré som si od Vás zakúpila som veľmi spokojná. Viem, že to čo jem má skutočnú výživovú hodnotu. Poznám wellness protein už z kompavy, tam som si ho zakúpila už viac krát aby som neplatila poštovné keďže som z NM na Váhom. Tak isto som spokojná z rybým olejom. Práve sa ho chystám zakúpiť znova. Chcem sa opýtať, či nebudete chystať článok aj o výžive maláčkých detí alebo aspoň ako príklad dať jedálniček vašej malej Amelky...myslím, že by to nám mamám veľmi pomohlo....snažím sa robiť maximum, ale cítim, že mám veľké medzery ešte...malá je dlhodobo kojená ale to naozaj nie je všetko aj keď viem, že to veľa pomáha. Viem, že máte dokument niečo ako zdravé desiate alebo výživa detí...ale to mi pride pre staršie deti....nie dojčatá 1-3 roky. Ako dať týmto deťom správny základ do života a budovať lepšie generácie?
Vlado
Pridané: 15.11.2015, 21:30
Re: Hodnotenie produktu
Dakujeme za postrehy, ak ide o Amelkynu stravu, pocas kojenia a po kojeni sme pouzivali tento recept:

http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/zdrava-dojcenska-vyziva-pre-dieta.html

Tejto tematike sa venujeme v tejto casti blogu a vzdy ked nejake nove informacie pribudnu, zaradime ich sem:

http://www.vladozlatos.com/typove-skupiny/rodicia-a-tehotenstvo.html
levinko
Pridané: 12.11.2015, 10:13
Hodnotenie produktu:
s produktom som velmi spokojna. Pre mna ma len jednu chybicku...cca 3-5 minut po poziti mam hore v zaludku krce cca jednu minutu, ale to
bude pravdepodobne problem môjho organizmu a nie produktu.
Vlado
Pridané: 15.11.2015, 21:21
Re: Hodnotenie produktu
Dobry den, budete sa cudovat, ale tento kratky problem sposobuje stevia - ktora mala byt to najlepsie sladidlo. Zial ale lepsie momentalne na trhu nie je a my pouzivame najkvalitnejsiu steviu, aka sa da zadovazit. Jemne "palenie" v zaludku maju ludia s citlivejsim traviacim traktom. Vasim riesenim je pouzit protein s jedlom (regeneracny efekt nestratite, takze protein pokojne pouzite cez den mimo treningov) alebo s mandlovym, ryzovym, ci kravskym / kozym mliekom (rastlinne mlieka nesmu obsahova sirupy, ci ine extra cukry, aby ste efekt proteinu nenarusila). Tam uz problem zmyzne.

Zial s niektorymi rastlinami su taketo problemy. Ked sme robili experimenty so skupinou ludi ako ste vy (citlivejsie zaludky) a zlozenie proteinu osladili iba sukralozou (namiesto stevie), nikto z tychto ludi problemy nemal. Dali sme im dve rozne balenia (nevedeli co je co) a kazdy jeden ucastnik potvrdil ze vzorka A bola problemova (stevia) a vzorka B (sukraloza) bezproblemova. Ak by sa na trhu povolilo sladidlo Luo Han (podobne ako stevia), tak by sme pouvazovali o jeho vymene (samozrejme po testoch ci nesposobuje podobne problemy). Verim ze vas tieto drobne tazkosti neodradia od konzumacie nasho produktu, ktory stale patri medzi tie najfunkcnejsie a biologicky najcistejsie na trhu.
stefan.valco
Pridané: 08.11.2015, 16:21
Hodnotenie produktu:
Som spokojny.
lusy963
Pridané: 01.11.2015, 09:14
Hodnotenie produktu:
(y)
Vladimir Cejzl
Pridané: 23.05.2018, 14:55
Otázka k produktu
Zdravím

Ako si mám objednať wellness proteín keď ho chcem osobne prevziať v Nitre?
Resp. pri akom nákupe mi viete poslať tovar do Anglicka?
Vďaka.

Vlado
Vlado
Pridané: 27.05.2018, 23:13
Re: Otázka k produktu
Ahoj, tu mame popisany presny postup ako si prevziat tovar aj osobne:

https://www.bioeshop.sk/kontakt.html
Peter Pisár
Pridané: 08.02.2018, 08:17
Otázka k produktu
Dobrý deň, WP sa dá užívať s vodou, mliekom, jogurtom, možno aj v kombinácii s inými produktami. Aký je v tom rozdiel, t.j. napr. zmiešanie s vodou vs. zmiešanie s mliekom, vs. zmiešanie s jogurtom vs. prípadne zmiešanie s inými produktami? Ďakujem.
Vlado
Pridané: 12.02.2018, 22:34
Re: Otázka k produktu
WP s vodou je idealna volba po treningu, kvoli zrychlenej vstrebatelnosti zivin a naslednu regeneraciu. Akonahle WP skonbinujete s mliekom, jogurtom, kefirom, smotanou ci inym (najma tucnym) produktom ziskavate sice plnohodnotnejsiu potravinu, ale ziviny sa vstrebavaju pomalsie. Tato druha strategia je zas vhodna na druhy den po narocnych treningoch, kde do tela dodavate latky, z ktorych moze tazit pri neskorej regeneracii, aby ste vy mali do dalsieho treninga plnsi pohar energie a teda viac sil.
Dana 67
Pridané: 11.09.2017, 09:36
Otázka k produktu
Budu tieto proteiny ( pistacia, slany karamel) bezne dostupne a vo vacsich baleniach? Pretoze su skvele
Vlado
Pridané: 11.09.2017, 20:28
Re: Otázka k produktu
Ano samozrejme budu, ale pravdepodobne az na zaciatok roka 2018.
haskor005
Pridané: 20.05.2016, 22:42
Otázka k produktu
Dobry den. Chcem sa opytat, ci nie je vhodne WP doplnit aj inym druhom proteinoveho napoja? Kedy odporucate podat vas WP po treningu, vzhladom na jeho pomalsie uvolnovanie?30min 1hodina? Tiez ma zaujima ci neplanujete aj predaj vacsieho balenia ako 2kg. Napr. 5kg bag? Tie plastove dozy su prakticke aj pekne,ale isto stoja majland. Az mi je luto ked ich hadzem do kontajnera na plasty! S pozdravom R. Haško
Vlado
Pridané: 25.05.2016, 05:14
Re: Otázka k produktu
Otazne je v porovnanim s cim a vzhladom na co si myslite, ze je potrebne WP doplnit. Ziaden protein nie je najidealnejsi na vsetko a toho postupneho vylucovania sa bat nemusite. O nic nepridete, ale zalezi aj na vasich cieloch a predstavach. Ja predpokladam, ze len o estetiku a len o svaly vam nejde, ale aj keby islo, tak WP pouzivaju niektori naturalni kulturisti (napr. Koloman Toth a v pripravach na sutaz skonzumuje niekolko kg WP). Ak chcete ale WP niecim predsa obohatit, vyskusajte toto:

http://www.bioeshop.sk/produkty/protein-premium-energy.html

Ak ide o velke 5kg balenia, ze 4 roky vyroby ste prvy, co si to pozaduje a teda zatial sme nad takym niecim nikdy neuvazovali aj ked tento ekologicky rozmer je spravna cesta.
andrej
Pridané: 12.12.2015, 16:04
Otázka k produktu
Chcem sa len opytat, nevidim v zlozeni b vitamin , kolko by som mal prijat b vitaminu pri cviceni. A ked necvicim ci mozem stale si davat protein ja si ho davam zatial len po cviceni. dakujem
Vlado
Pridané: 15.12.2015, 11:12
Re: Otázka k produktu
Hmm a uz sa nasla nejaka znacka a vyrobok na svete, ktory by vam na tieto otazky odpovedal personalizovane, ze kolko si mate davat akych vitaminov, aby ste dosiahol nejaky abstraktny vysledok? Potrebne je specifikovat co si zelate dosiahnut ale co je este dolezitejsie je definovat vas aktualny stav (pod)vyzivy a teda kvantifikovat svoje zdravie. Viac k tejto teme si mozete precitat v tomto clanku:

http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/nepodliehajte-iluziam-vo-vyzive-a-zivotosprave.html

A pokial ide o WP, nejedna sa o nejaky multivitaminovy preparat, ktory vam ma nahradit jedlo alebo chybajuce mikronutrendy. Je to pripravok urceny na urychlenie regeneracie pre aktivnych ludi, nadizajnovany tak, aby mal fyziologicky co najmenej zatazujucu reakciu na metabolizmus (okrem toho ze biologicky je cisty a nezatazuje zbytocnou chemiou). Viac podrobnych informacii na jednom mieste najdete tu:

http://www.bioeshop.sk/produkty/stihla-linia-a-chudnutie/kokteily/proteinovy-koktejl-kompava-wellness-daily-protein.html
dendosko
Pridané: 05.12.2015, 11:11
Otázka k produktu
Nemám ani tak otázku, ako postreh. Asi 2 týždne užívam WP, a mám prvé zmeny. Jem 3-4 x denne, 5-6x do týždňa mám tréning ( fitko, tenis, brušné tance) a nemám vlčí hlad, ani chuť na sladké, som úplne v pohode. V minulosti som vyskúšala proteín s umelým sladidlom a bolo to pre mňa otrasne sladké. WP mám kokosovo-čokoládový a vyhovuje mi mierna sladká chuť. Určite mienim pokračovať, a Vám ZF želám len to naj v práci aj v súkromí a pekné sviatky!
Denisa Halmová
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem