...

Online program: Trvalé schudnutie

ONLINE PROGRAM: AKO SCHUDNÚŤ NATRVALO. ZDRAVÉ A PEKNÉ TELO JE PRODUKT. KDE HO KÚPIŤ?

Existujú základné princípy chudnutia? Také, o ktoré sa dá "oprieť" vždy, pretože vždy fungujú ak sme dôslední a vytrvalí? Kde hlavným cieľom nieje vytúžená číslo na váhe ale skutočná miera sebapoznania? Len ten kto vám napomôže k hlbšiemu sebapoznaniu, vám skutočne pomôže. Ten kto pozná sám seba vie ako sa má o seba postarať v otázkach stravovania, pohybu či vlastnej psychológie. Takže nie je možné, aby si jedlom, postojmi, pohybom alebo čímkoľvek iným ubližoval a vzďaľoval sa preč od najlepšej možnej verzie samého / samej seba. Vaše telo a to, ako dnes vyzerá, je produktom vášho myslenia a životného štýlu. My sa v bezplatnom webinári pozrieme na viaceré základné piliere, na ktorých by vás životný štýl mal stáť. 

 

 

Patria pojmy diéty, diétne programy, trendy cvičenia a chudnutie k vašim celoživotným témam? Je na konci tunela vidina peknej estetiky tela? Máme pre vás jednu dobrú a jednu zlú správu. Pekné telo môže byť jeden z výsledkom vašej snahy, ale jedná sa len o „vedľajší produkt“ našej snahy. Nie, tento kurz neponúka, tie „pravé“ a okamžité výsledky, ktoré rýchlo prídu a hneď aj odídu.

Ak vám internet a aj niektorí odborníci naservírujú „zaručené“ návody, ako na to, my nie. Čo vám teda ponúkame a prečo? Netreba zabúdať, že vaše telo je „produktom“ vášho životného štýlu. V tomto životnom štýle každý deň aplikujete svoje vedomosti, presvedčenia, postoje, povahové vlastnosti, či úroveň sebakontroly a motivácie. Ukazujete sami sebe ako vážne to myslíte, kto ste, aká je vaša miera inteligencie. Táto inteligencia sa však nemeria tým, čo viete ale tým, ako konáte v každodennom živote. Staňte sa expertom na vlastné telo s vysokým stupňom kvalitného úsudku. To jediné vám totiž zaručí dlhodobo excelentné výsledky.

 

Čo sa v od nás v kurze naučíte:

 • Ako musíme pracovať s našou psychológiou, aby sme dosiahli proces transformácie a úspechu a čo robiť, keď výsledky neprichádzajú
 • Chápanie „ideálu“ krásy a identifikovanie optimálneho nastavenia pre
  psychickú pohodu
 • Aké druhy mužských a ženských postáv existujú a kam patríte práve Vy
 • Ako do optimálneho stravovania zapojiť aj rodinu a najmä deti
 • Nastavenie a harmonizovanie cieľov – dlhodobo udržateľných, obsahujúcich
  kontrolu hmotnosti, množstva podkožného tuku, estetiku, chorobnosť,
  rešpektovanie a dôveru vlastného tela
 • Dôležitosť stravovania na báze low carb nielen teoreticky, ale i prakticky
 • Chápanie významu čiastočného hladovania a vyvrátenie mýtov o klasickej
  racionálnej výžive
 • Pohybové princípy a dôležitosť pojmu „výživný pohyb“
 • Aby pohyb nebol utrpením, ale aby bavil a bol zároveň prostriedkom na
  dosiahnutie vysnívanej postavy
 • Diagnostika aktuálnej fyzickej zdatnosti
 • Analýza všetkých kľúčových oblastí tela (chodidiel, nôh, trupu, paží, chôdze)
 • Všetky tieto princípy zhrnuté v sumárnom stručnom protokole
 • Bonusy
 

Pozrite si predajnú sekciu, kde získate aj vzorové bezplatné ukážky videí či dokumentov, ktoré náš online program obsahuje TU

 

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem