...

VIP PREMIUM - online KURZ

VIP PREMIUM - online KURZ

Veríme v dôsledných študentov a tých z vás, ktorí svoju optimalizáciu životného štýlu beriete vážne. Vytvoriť si trvalo udržateľnú životosprávu je náročná práca na mnoho mesiacov a každý užitočný nástroj pomáha. A jeden taký nástroj sme pre vás zostavili, v ktorom získate súbory dôležitých myšlienok a praktických postupov na jednom mieste

Všetky naše produkty do roku 2016 ako cvičebné DVD pre mužov i ženy, alebo elektronické publikácie či prednášky sme dali na jednu online platformu. Odtiaľ sú pre vás kedykoľvek dostupné na jeden klik (počítač, tablet, mobil). Na základe mesačného príspevku získavate prístup k 30-tim hodinám video materiálov a k vyše 900 stranám elektronických publikácií. Celá platforma je koncipovaná ako kurz, v ktorom si sledujete čo ste už preštudovali a čo vás ešte čaká. Ku všetkým materiálom sa však môžete opakovane vracať podľa vašej potreby. Zoznam produktov ktoré platforma obsahuje:

Pre verných študentov sme prirpavili za každý ďalší začatý mesiac predplatného bonus v podobe 5-tich recenzií kníh, ktorých máme spolu 60 kusov. Členstvo sa dá predplatiť na mesačnej báze (20 eur) alebo ročnej báze (200 eur). Prístup do online platformy automaticky zaniká keď predplatné zrušíte. Ak vás to zaujalo, viac informácií si môžete preštudovať TU:

https://zlatos-family.teachable.com 

 

Naozaj platím mesačne len 20€ za obsah v pôvodnej hodnote nad 800€? Nič nedoplácam?

  • Presne tak. Skutočne všetok obsah nájdete v online kurze za poplatok 20€ mesačne. Najdôležitejšie je, že obsah máte kedykoľvek online dostupný aj z vášho tabletu či mobilu.

Koľko mi vydrží jedno predplatné kurzu?

  • Predplatné je na jeden mesiac, to znamená 30 kalendárnych dní. Po tomto čase sa vaše členstvo buď obnoví ďalšou platbou, alebo skončí, a teda strácate prístup k edukačnému obsahu. Jeho plný obsah je dostupný iba v čase aktívneho mesačného predplatného, ktoré sa obnovuje automaticky každý mesiac. Z predplatného sa môžete kedykoľvek odhlásiť bez udania dôvodu.

Ako funguje jednorazová platba 200 eur / rok?

  • Funguje to tak, že raz zaplatíte 200 eur a na celý rok získate prístup do nášho online kurzu a ihneď všetkých 60 recenzií kníh ako bonus. Po 365 dňoch sa prístup do sekcie automaticky deaktivuje pretože predpokladáme, že viac ako jeden rok z týchto materiálov čerpať nebudete potrebovať. K opakovanému stiahnutiu 200 eur o rok nedôjde. Ak však budete mať záujem v predplatnom pokračovať ďalej, opäť máte možnosť využiť mesačné alebo ročné predplatné.

Plánujete spraviť viac podobných kurzov?

  • Zatiaľ nie. Ak sa vám však tento formát páči, určite nám dajte vedieť, možno práve vďaka vám začneme ponúkať viac online kurzov. Tvorbu zameriame najmä na tie oblasti, ktoré budú mať najväčší praktický prínos do vašej životosprávy.

 

 

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem